2000 TL’ye kadar alınacak en iyi Xiaomi telefonlar

2000 TL bütçeniz var ve Xiaomi marka bir telefon almak istiyorsanız yapmanız gereken bu yazımızı okuyarak telefon almak olacaktır. Özellikle almak istediğiniz telefonlardan hangilerinin daha iyi olduğuna ve sizin istediğiniz özelliklerin hangi model’de olduğuna bu yazımızı okuduktan sonra karar verme şansınız bulunmaktadır.

Xiaomi Mi Note 3

Fiyat olarak 2000 TL’ye ülkemizde satışa sunulan Xiaomi Mi Note 3 modelinin en çok tercih edilen modeller arasında olduğunu belirtmek istiyoruz. Özellikle Xiaomi Mi Note 3 modelinin ekran boyutu olarak 5,5 inçlik bir kapasitesi bulunmaktadır. Dahili depolama alanı olarak ise 64 GB’lık bir depolama alanı bulunan bu modelin bellek kapasitesi ise oldukça tatmin edici boyutlarda karşımıza çıkmaktadır. 6 GB’lık dahili belleği bulunan telefon bu konuda oldukça başarılıdır. Aynı zamanda telefonda batarya kapasitesi olarak da 3500 mAh kapasitesine sahip olan bir batarya bulunmaktadır.


Xiaomi Mi 5s Plus

 

Fiyat olarak 2000 TL’ye alınacak bir diğer model de Xiaomi Mi 5s Plus’tır. Telefon ekran boyutu olarak karşımıza 5,7 inçlik ekran boyutu ile gelmektedir. Depolama alanı olarak ise 64 GB depolama alanı bulunan bu telefonda aynı zamanda 4 GB RAM yer almaktadır. Batarya olarak ise biraz daha yüksek batarya kapasitesine sahip olan Xiaomi Mi 5s Plus modelinin 3800 mAh kapasitesinde bataryası kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Teknik puan olarak ise kullanıcılardan 100 üzerinden 78 puan alma başarısı göstermektedir.


Xiaomi Mi 6X

 

Firmanın 2 Bin TL’ye alınacak telefonlarından bir tanesi de Xiaomi Mi 6X’tir. Özellikle telefonda bulunan 5.99 inçlik ekran boyutunun büyük ekran severlere hitap ettiğini belirtmek istiyoruz. Bu yüzden de diğer iki telefonun aksine bu telefonu sadece büyük ekran severler alabilirler. Telefonda aynı zamanda bulunan 64 GB depolama alanı ile 6 GB’lık RAM kapasitesi oldukça dikkat çekicidir. Bunun yanı sıra telefonda bulunan bataryanın 3010 mAh kapasitesinde olduğunu da sizlere belirtmek istiyoruz. Teknik puan olarak ise kullanıcılardan 100 üzerinden 79 puan alma başarısı göstermiştir.


Xiaomi Mi 5 Prime

2000 TL’ye alınacak olan Xiaomi modelleri arasında Xiaomi Mi 5 Prime modeli de oldukça dikkat çekmektedir. Özellikle telefonun fiyat olarak ülkemizde 2 Bin TL civarında bir satış rakamına sunulmasına rağmen oldukça rağbet gördüğünü belirtmek istiyoruz. Telefonun ekran boyutu olarak 5,15 inçlik bir ekran kapasitesi bulunmaktadır. Depolama alanı olarak ise 64 GB’lık depolama alanının yanı sıra 3 GB RAM kapasitesi bulunmaktadır. Diğer telefonların aksine RAM konusunda biraz düşük olan bu telefon diğer özellikleri ile öne çıkmaktadır. Batarya konusunda ise 3000 mAh kapasitesinde kullanıcıların hizmetine sunulan telefonun kullanıcılardan aldığı puan is e100 üzerinden 73’tür.


Xiaomi Mi Max 3

Fiyat olarak yine 2 Bin TL bandında satışa sunulan bir telefon olan Xiaomi Mi Max 3 modelinin diğer telefonlardan ayrılan farkları bulunmaktadır. Özellikle batarya konusunda kullanıcıları oldukça tatmin edici olan Xiaomi Mi Max 3 modelinin 5500 mAh kapasitesinde bataryası ile bu telefonu uzun süreli kullanma şansını yakalamış olursunuz.

Aynı zamanda ekran boyutu olarak da oldukça tatmin edici olan bu telefon 6,9 inçlik ekran boyutu ile kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Depolama alanı olarak ise 64 GB’lık bir depolama alanını yanı sıra 4 GB RAM kapasitesi de bu telefonda bulunmaktadır. 100 üzerinden aldığı puan ise 78 olarak karşımıza çıkmaktadır. Satış fiyatını en ucuz 1970 TL’ye bulma şansınız vardır.


Xiaomi Mi 8 Lite

Fiyat olarak ülkemizde en uygun 1900 TL’ye satılan Xiaomi Mi 8 Lite modelinin teknik özellikleri hakkında bilgiler sunalım. Telefonun ekran boyutunun 6,26 inçlik bir kapasitesi bulunmaktadır. Depolama alanı olarak ise oldukça başarılı olan Xiaomi Mi 8 Lite modelinin 128 GB depolama alanı bulunmaktadır. 6 GB RAM kapasitesi de bulunan bu telefonun aynı zamanda 3350 mAh kapasitesinde bataryası kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Teknik puan olarak kullanıcıların ise 100 üzerinden 79 puan almıştır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478