30 Günlük Zorlu Fitness Görevi

2.0.14
İndir
4.4/5Oylar: 603,378
Geliştirici
Leap Fitness Group
Güncelleme
20 Ağustos 2021
Boyut
21M
Sürüm
2.0.14
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Yayımlayan
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Açıklama

Forma girmek için gerekli olan egzersizler ev ortamında da yapılabilir. Egzersizleri daha kolay bir şekilde yapmanızı sağlayacak 30 Günlük Zorlu Fitness Görevi fitness planlayıcısı bir uygulamadır. Uygulama sayesinde kol, bacak, kalça ve tüm vücut antrenmanları her an her yerden yapmaya devam edebilirsiniz.

Her gün egzersiz hatırlatması yapan bu uygulama, verileri kaydetmenize, gelişimleri adım adım takip etmenize ve canlı videoları takip etmenizi sağlayacaktır. Ayrıca uygulamada yeni başlayan ve tecrübeli olan kişilere farklı olarak çeşitli egzersiz planları sunulur. Bu sayede daha tecrübeli hale gelene kadar sizin için özel olarak tasarlanan programları uygulamayı sürdürebilirsiniz.

Tüm mobil cihazlar için uyumlu olacak uygulamanın aynı zamanda pro versiyonu da bulunuyor. Pro versiyonu satın alan kullanıcılar ise bu özelliklere ek olarak farklı özellikleri kullanmaya başlayabilir. Meydan okuma, egzersiz araçları, yeni egzersizler vs. gibi tüm yenilikler bu versiyonu kullanan kullanıcıların karşısına çıkar. Kolay bir tasarıma sahip olan uygulama egzersize kesintisiz olarak devam etmenize yardımcı olacaktır.

Galeri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir