A3 Still Alive

A3 Still Alive

  • 3.6/5 (7 oy)
  • 449 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiNetmarble
  • İşletim Sistemi Android 6.0 ve Üzeri

A:3 Still Alive, oyuncuların isteklerine göre tek başlarına ya da grup olarak, rekabetçi bir ortamda PvP tadını sonuna kadar çıkartmalarını sağlayan bir oyundur.

Dark Presence: Karanlıkta bulunan iki takım arasında 100’e karşı 100’den oluşan büyük ölçekli bir savaş modu. Kırmızı ayın karanlığında mücadele ederek, hayatta kalan oyunculardan birisi olmaya çalışın. Fakat karanlık gecede dikkat etmeniz gereken şeyler var. Beraber savaştığınız müttefikleriniz aniden düşman haline gelerek size saldırmaya başlayabilirler. Gecenin karanlığında tüm düşmanlarınızı bir bir yenerek takımınızla birlikte hayatta kalma mücadelesi verin.

Battle Royale: Tek kazanan ile bitmekte olan bir hayatta kalma oyunu modu. 30 oyuncunun aynı anda ve eşit koşullarda savaşmakta olduğu gerçek zamanlı bir hayatta kalma keyfini çıkartın. Dakikalar ilerledikçe küçülmekte olan bir savaş alanının içerisinde hayatta kalmaya çalışın ve savaş sisi ile gerilimi tam anlamı ile yaşayın. Hayatta kalan son kişi olarak, galibiyeti elde eden kişi özel ve nadir ganimetlerle ödüllendirilmektedir.

Soul Linkers: Tek başına savaşmak bazen kazanmak için yeterli değildir. Savaş alanına hükmederek kazanabilmek için stratejik Soul Linkers seçimlerini en doğru şekilde yapın. 270’den fazla çeşidin bulunduğu seçenekler arasından en doğru seçimleri yapıp, Soul Linkers yaratıklarının sahip olduğu birbirinden özel güçleri doğru anlarda kullanarak, savaşta kazanan tarafta yer alın.

Loncalar: Klan üyelerinizle birlikte hareket ederek galibiyete bir adım daha yakın olabilirsiniz. Farklı klan savaşı modlarını deneyerek, oyun keyfinizi arttırabilirsiniz. Ayrıca klan savaşlarının kazananlarına verilen çok özel ganimetleri de kaçırmayın.

Geniş Açık Dünya: A3: Still Alive, tüm bu özelliklere ek olarak oyuncularına geniş bir açık dünyada oyun keyfi de sunuyor. Çöller, ormanlar, karlı alanlar ve daha birçok farklı alanda mücadele ederek oyun keyfinizi katlayabilirsiniz.