Aero instagram

Aero instagram

Aero Insta indirmeden önce lütfen zevkinize hitap eden bir renk seçiniz. Seçeceğiniz herhangi bir renk, karanlık ve aydınlık mod ile uyumludur. Hemen indir linkinden varsayılan karanlık-Beyaz indirebilir, diğer renkler için alternatif butonlarından yükleme yapabilirsiniz.
  • 5/5 (2 oy)
  • 281 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiHazar
  • İşletim Sistemi Android

Aero insta, normal Instagram gibi çalışan fakat bünyesinde çok daha fazla özellik barındıran modlu bir Instagram modelidir. Özellikle Android işletim sistemli telefon kullanan Instagram kullanıcıları, Instagram’ın getirdiği güncelleme ve yazılımlardan şikâyetçidir. Bu durum da Android kullanıcılarını yeni bir modlu Instagram arayışına sürüklemiştir. Instagram Aero sayesinde normalde kalitesiz paylaşılan hikâyeleri oldukça kaliteli bir şekilde atmanız mümkündür. Instagram Aero sayesinde hemen hemen her türlü soruna bir çözüm bulunmakta. Ayrıca Instagram’ın bu modlu versiyonu sayesinde Instagram temasının rengini değiştirebilir ve görüldü gibi özellikleri de kapatabilirsiniz.

Instagram Aero Özellikleri

Yakın zamanda Instagram Aero versiyonuna yeni bir güncelleme geldi. Bu güncelleme ile birlikte artık çok daha fazla özelliğe kavuşan Android kullanıcıları, Instagram’ı daha verimli bir şekilde kullanabilecek. İşte yeni güncelleme ile birlikte gelen özellikler:

  • Instagram Aero kullanıcıları, artık yeni güncelleme ile birlikte kendisini takipten çıkanları görebilecek. Bunun için alt kısımda yer alan kalp butonuna basılı tutmak yeterli olacaktır. Bu kısımdan takip robotu sayesinde takipten çıkanları görebilirsiniz,
  • Gelen bir diğer özellik ise Türkçe çeviri özelliğidir. Herhangi bir gönderinin altında gördüğünüz İngilizce kelime veya cümleleri basılı tutarak Türkçeye çevirebilmeniz mümkündür,
  • Yeni gelen güncelleme sayesinde DM kutunuzdaki mesajları gizleyebilir, görüldü ayarınızı kapatabilir ya da yazıyor ibaresini ortadan kaldırabilirsiniz. Yeni gelen güncelleme ile en çok sevilen özellik ise alışveriş reklamlarını engellemek olmuştur.

Instagram Aero Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Instagram Aero, sanılanın aksine oldukça kolay indirilmektedir. Uygulamayı kurmak için yapmanız gereken tek şey hemen indir butonundan APK dosyasını indirerek uygulamayı kurmak. APK dosyasını indirip uygulamayı kurduktan sonra Instagram Aero, sizden giriş yapmanızı isteyecektir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra bir süre hesabınızın bilgilerinin güncellenmesini beklemeniz gerekebilir. Bu Instagram modunun tek dezavantajı ise, normal Instagram uygulamasına göre biraz daha yavaş çalışmasıdır.

Uygulamaya girdiğiniz zaman birkaç dakika güncelleme yapılmasını ve bilgilerin senkronize edilmesini bekleyebilirsiniz. Eğer orijinal Instagram uygulamasını silerseniz, Instagram Aero normal çalışmayabilir bu yüzden bu versiyonu indirmeden önce telefonunuzda yeteri kadar depolama alanı olduğundan emin olun.

Benzer İçerikler