AVG Antivirüs

AVG Antivirüs

  • 5/5 (2 oy)
  • 179 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiAVG Mobile
  • İşletim Sistemi Android 5.0 ve Üzeri

Telefonlarımız için yer yer Android Antivirüs programı ihtiyacımız olabilir. Bu yüzden telefonlarımızı korumak adına ya da yeniden taratmak adına yeni bir yazılım ihtiyacı olabilir. Tek yapmanız gereken bu süreçleri en iyi şekilde ön plana çıkarmanız ve yeniliklerin tamamını birlikte kullanmanız gerekecektir. İhtiyaçlar ve beklentiler adına daha fazla zaman kaybetmeyin ve sizinle ilgili bir çözümü organize etmeye devam edelim.

Peki ama Android için antivirüs yazılım önerileri arasında AVG neden vardır? Çünkü bu uygulama pek çok kişi tarafından seviliyor ve seri bir şekilde kullanılmak isteniyor. Bu yüzden de yapılacak olan her işlem için kendinize çok daha seri bir beklenti ile uygulama bulmanız gerekiyor. Telefonunuzun neden antivirüs yazılımına ihtiyaç duyduğunu söyleyelim isterseniz. Android için Antivirüs Free yazılımı ile ilgili olarak İnternete bağlı olan telefonunuza yer yer zararlı yazılımlar inebilir. Ya da dosya transferi yapıyor iseniz bir şekilde zararlı olduğu düşünülen yazılımlar telefonunuza ulaşabilir. Mobil cihazları kullanarak en hızlı şekilde dosya gönderimi yapıyor iken, SMS göndermek ve diğer bütün seçenekler adına tek bir tıklama ile erişebilirsiniz.

Android antivirüs yazılımı ile ilgili aklınıza gelen her türlü seçeneğin ve fırsatın adını bu uygulama ile rahatlıkla kullanabilir ve ön plana çıkabilirsiniz. Geç kalmayın ve ayrıcalıkların tamamını bu seçenekler dahilinde kullanmaya ve yoğun bir şekilde incelemeye başlayın. Peki ama bu free android antivirüs yazılımı özelliği nedir?

  • Komple virüs koruması
  • 0.1% Batarya tüketimi
  • Zamanlanmış virüs taraması

Yukarıda yer alan detaylara bakarak uygulamanın bütün seçeneklerini ve beklentilerini rahatlıkla görebilir ve kendinize göre organize edebilir ve inceleyebilirsiniz. Zaman kaybetmeyin ve bu güzel çözümleri sizler de kullanmaya, incelemeye ve ön plana çıkarmaya başlayın. Profesyonel fırsatlar ve ihtiyaçlar için tek bir tıklama işlemi yeterli olacaktır. Kalite, ihtiyaç, beklenti ve her türlü mobil yazılım desteği için AVG yazılım fırsatını kullanın ve ücretsiz Android antivirüs yazılımı desteğine sizler de ulaşın.

Benzer İçerikler