Awakening of Heroes MOBA 5v5

1.6.1
MOBA oyuncularının en iyi Aksiyon PvP oyunu olarak adlandırdığı olağanüstü YENİ 5V5 Savaş Arenası, Uyanış Kahramanlar'ı oyna!
İndir
3.4/5Oylar: 2,926
Geliştirici
COFA Games
Güncelleme
23 Şubat 2021
Boyut
86M
Sürüm
1.6.1
Gereksinimler
6.0 ve sonrası
Yayımlayan
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Açıklama

Awakening of Heroes MOBA 5v5, isminden anlaşılacağı gibi aksiyon dolu bir moba oyunu, 5v5 takımları oluşturun ve online rakiplere karşı arenada zafer kazanın. Cofa tarafından geliştirilen bu android oyunda 10’ar dakikalık savaşlar yaparak RPG ve battle royale tadını aynı anda alabilirsiniz. Çeşitli özel güçlere ve yeteneklere sahip olan kahramanlardan en iyi kombinasyonu oluşturun ve takımın güç dengesini yüksek seviyede tutmaya çalışın.

Kahramanlarınızın güçlerini, silah ve zırhlarını yükselterek gücünüzü arttırın, 3 farklı MOBA haritasında PVP maçları yapabilirsiniz. Günümüzde en çok oynanan hayatta kalma oyunları, RPG, MOBA, PVP,RTS gibi tüm türleri tek bir oyun çatısı altında toplamaya çalışmış olan Awakening of Heroes MOBA 5v5 oyunu oldukça başarılı olmuş diyebiliriz.

Oyunun görselleri, efektler, grafikler ve oynanışı oldukça üst düzeyde, tanıtım videosunu izleyerek azda olsa fikir sahibi olabilirsiniz Awakening of Heroes MOBA 5v5 apk dosyasını hemen ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

 

Video

Galeri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir