Badlanders

Badlanders

  • 3.7/5 (4 oy)
  • 979 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiNetEase Games
  • İşletim Sistemi Android 4.3 ve Üzeri

Badlanders, Red Beach Sanctuary bir zamanlar dünyanın en gelişmiş silah teknolojisine ev sahipliği yapıyordu, ancak zamanla doğal afetler karşısında tüm insanlığın faydası için bilim ve teknolojinin korunmasına yönelik bir işaret oldu. Ancak, savaş çıktığı ve koruma planı çöktüğü için kısa ömürlü oldu. O kanlı sahilde kalan tek şey devasa harabeler, yarışan çöpçüler ve sonsuz fırsatlar. Silahlarınızı hazırlayın, sıcak zenginlik ve tehlike bölgesine girmeye hazırlanın.

Kaçmak Önemli Olan Her Şeydir

Her birinin kendi amaçlarına göre hareket eden 25 Badlander aynı anda savaş alanına giriyor. Düşmanları ganimetlerini almak için kafa kafaya alın ya da haritaya dağılmış sandıklardan yavaşça bir cephanelik oluşturun. Ama dikkatinizi dağıtmayın, değerli ganimet bulmak ve onu tek parça halinde çıkarmak için buraya geldiniz!

Yaşam ve Ölüm Üzerine Yağma, Vurma ve Kumar Oynama

Yoğun karşılaşmalardaki adrenalin patlamasının tadını çıkarıyor musunuz? Bu savaş alanı tam size göre! İster bir savaş avantajından yararlanarak silahlı olun, ister birini hazırlıksız yakalama ve teçhizatını çalma umuduyla bir bıçağa güveniyor olun, ne olursa olsun savaş, her zaman zenginliğe giden en hızlı yoldur. Burada bazıları bir gecede zengin olurken, diğerleri ise bütün varlıklarını kaybedebiliyor.

Teçhizatı Geliştirin, Bir Cephanelik Oluşturun

Daha fazla ganimet elde etme şansınızı ve hayatta kalma şansınızı nasıl artırabilirsiniz? Ekipmanınızı geliştirmek iyi bir fikir olabilir. Silahlar, zırhlar, el bombaları gibi birçok faktör sayılabilir. Tüm geliştirmeler savaş alanına getirilebilir. Ancak dikkat edin, ekipmanınız ne kadar büyükse, onu elinizden almaya istekli düşmanlarınızın dikkatini o kadar çok çekeceksiniz.

 Gerçek Silahlar, Sizin Şekilde Birleştirildi

Ultra gerçekçi ateşli silahların bazıları özelleştirmeleri bile destekleyen çeşitli aksesuarlara ve eklere sahiptir. Ateşli silah modifikasyonlarının silahlarınızı dilediğiniz gibi düzenleyin ve FPS keyfini istediğiniz silahlarla birlikte yaşayın!