Balls Bricks Breaker 2

Balls Bricks Breaker 2

  • Oy ver
  • 155 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce,Türkçe
  • ÜreticiArcade Game Maker
  • İşletim Sistemi Android 4.1 ve üstü

Balls Bricks Breaker 2  oyunu, Arcade Game Maker tarafından android platformlarda kullanıcılarının beğenisine sunulan eğlenceli bir tuğla kırma oyunu. Oyun Android 4.1 sürümü ve üzeri sürümlere sahip tablet ve android telefonlara yüklenebiliyor ve bu haliyle toplam kapladığı alan sadece 26 Megabyte. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunu oynayabilmek için aktif bir internet bağlantısı ise gerekmiyor. Bu sayede, internet bağlantı hızınızın düşük olduğu yerler de dahil olmak üzere, internetsiz ortamlarda oyunu kolaylıkla oynayabilirsiniz.

90’lı yıllarda bilgisayar oyunlarında karşımıza çıkan, tuğla top oyunlarının android platformlardaki en başarılı karşılığı olarak karşımıza çıkan Bricks ball – phyisics breaker classic

Oyunu daha şimdiden 500 binden fazla kullanıcı tarafından indirilmiş durumda.

Balls Bricks Breaker 2 oyununda amacımız topu düşürmeden zıplamasına devam etmesini sağlamak ve bu sayede çarptığı tuğlaları kırmak. Tuğlaların üzerinde yer alan rakam ve sayılar, topun o tuğlaya kaç kez değmesi gerektiğini bize gösterecek. Top raketimize her düştüğünde ise tüm tuğlalar birer satır aşağıya inecek. Amaç en altta olan tuğladan başlamak üzere tüm tuğlaları olabildiğince erkenden yok etmek. Topu raketin doğru köşesinde çarptırarak yön verebilir ve istediğiniz tuğladan başlayarak tuğlaları kırabilirsiniz. Balls Bricks Breaker 2 oyunu, ilk bölümden itibaren kolaylıkla oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun olmanın yanı sıra, ilerleyen bölümlerde artan tuğla sayısı ve top hızı nedeniyle sizi oldukça zorlayacak bir oyun.

Tuğlalar arasında çıkacak işaretlerin üzerinden geçerek top ve raketinize farklı özellikler yüklemeniz de mümkün. + işaretlerini toplayarak, zıplayan top sayılarını artırabilir ve sahip olduğunuz tüm topları düşürmeden oyuna devam ederek tuğlaları daha hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz. Ayrıca üzerinden geçeceğiniz bazı işaretler ile o yöndeki tüm tuğlalara vurmanız da mümkün.