Bangbang Rabbit

1.0.9
En iyi rol yapma savaş oyunu geliyor!
İndir
4.0/5Oylar: 34,792
Geliştirici
91Act.com
Güncelleme
7 Haz 2022
Boyut
116.26 MB
Sürüm
1.0.9
Gereksinimler
4.4
Yayımlayan
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Açıklama

Bangbang Rabbit, Dövüş oyunu seveler için tasarlanmış bir hayatta kalma mücadelesi daha karşınızda. Yeni görevler düşmanlar ile karşı karşıyasınız. Yeteneklerinizi kanıtlayın ve yeni öğrendiğiniz becerilerinizle görevleri başarıyla tamamlayın düşmanları yok edin. Zirveye çıkmak için size gereken iki şey var. Biri silah biri cephanelik. Canavarlarla dolu dünyada yetenekleriniz ve ekipmanlarınız ile düşmanlarınızı yok ederek hayatta kalma mücadelesi sizleri bekliyor. Hayatta kalmaktan başka yolunuz yok.  Silahları ve cephanelerinizi yanınıza alarak savaşa başlamaya hazır mısınız?

BANGBANG RABBİT NEDİR?

Yepyeni bir dövüş oyunu olan Bangbang Rabbit; canavarlarla dolu dünyada bir hayatta kalma mücadelesini ve bu sırada kazanabileceğiniz özelliklerinizi anlatıyor. Özel yetenekleriniz ve sonradan öğrenebileceğiniz becerileriniz ile düşmanlara meydan okuyarak onları alt etmelisiniz. Bu sayede hayatta kalmayı başarabilirsiniz. Birbirinden heyecanlı ve zor birçok görev ile de karşıya karşıyasınız.

Bu görevleri başarı ile tamamlamalı ve kendinizi geliştirmelisiniz. Yeni özellikler ve yetenekleriniz oluştuğunda savaşırken çok daha güçlü olabilirsiniz. Artık önünüzde duracak düşmanınız kalmayacak.  Rastgele etkinlikler ve maceralarda uzaklara gitmenizde fayda var. Ayrıca her yer canavar onlardan uzakta kalarak kendinizi korumayı da unutmayın. Eğer savaş veya dövüş oyunu tutkunuysanız bu oyun tam da size göre.

OYUN ÖZELLİKLERİ

Kombo özellikleri ile daha da eğlenceli bir hale gelen dövüş oyunu; benzersiz becerileriniz ile kendinize özel dövüş modu oluşturmanıza olanak sağlar. Savaşları kazanarak ve düşmanlarla başa çıkarak yeni ekipmanlar ve özellikler kazanabilirsiniz. Ayrıca bu ekipmanları ve özellikleri geliştirerek daha farklı savaş taktikleri de uygulayabilirsiniz. Birbirinden farklı ve gizemli hikayeler içinde sürüklenirken gizemli dünyalara da tanıklık edeceksiniz. Kendine güvenen ve savaş oyunlarını sevenler için eşsiz bir deneyim sunacak oyun karşınızda. Sizde kendinize güveniyorsanız gelin birlikte savaşalım.

Haberler ve Yenilikler

Bug fixed.

Video

Galeri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir