Battle Tank 2

Battle Tank 2

  • Oy ver
  • 111 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiSpringcomes
  • İşletim Sistemi Android 4.4 ve Üzeri

Battle Tank 2 sıradan bir savaş oyunu yerine tanklarla savaşmak isteyenler için oldukça eğlenceli bir atmosfer yaratıyor. Her bölümde farklı zorluklar sunan Battle Tank oyuncuların 3 vs 3 savaşmasına da olanak sunuyor. Dolayısıyla çok oyunculu bir şekilde oynamak mümkün denilebilir. Arkadaşlarla birlikte keyifli bir savaş deneyimi yaşamak isteyen oyuncular kendi takımını oluşturarak savaşa katılabiliyor.

Nasıl Oynanıyor?

Dünyanın her yerinden oynanan Battle Tank savaşarak başarı elde etmek isteyen savaş severler için son derece özel şekilde tasarlandı. Oyunda bulunan tankları geliştirerek ilerleyen oyunda 3 vs 3 savaşlar yapılıyor. Çevrimiçi bir deneyim sunan oyun İnternet olmadan oynanamıyor. Basit teknikleri sayesinde telefonda kasma da yapmayan Battle Tank puanları toplayarak seviye atlamayı ana görev yapıyor. Bunun yanında her seviye atladıktan sonra farklı ödüller kazanılıyor. Tanklar geliştirilerek yeni rakiplere hazır hale getiriliyor.

Özellikleri Nelerdir?

Battle Tank 2 rakip tankları yok etmek üzerine kurulu bir tank oyunudur. Oyun içerisinde de buna göre pek çok özellik bulunuyor. Savaş esnasında tankın hasar alması ya da patlaması 5 saniye içerisinde doğmayı tetikliyor. Böylelikle oyun deneyimi kaldığı yerden devam edebiliyor. Oyunu kazanmak için de ana üssü yok etmek gerekiyor. Rakip takımı etkisiz hale getirecek özellikler sayesinde Battle Tank çok daha eğlenceli olmaya başlıyor.

Tankların seviyesine ve geliştirmesine göre can barı bulunuyor. Bu can barı bittikten sonra ise tank patlıyor ve tekrar canlanmak üzere sayaç başlıyor. Savaşların da kendine göre süresi bulunarak süre bittikten sonra savaş sona eriyor. Botlarla birlikte oynama imkânı da sunan Battle Tank 2 genel olarak çevrimiçi 3 vs 3 savaşlarına dayalı savaşlarla oyuncuların rakiplerini alt etmesi üzerine kuruludur denilebilir.