E Kitap Okuyucuya Kitap Nasıl Yüklenir?

PDF açma ve okuma programı
  • 601 okunma

Bazı kitaplar vardır bizlere çok şey öğretir. Hayatın tadına bu denge ve denklem ile ulaşmak hepimiz için önemlidir. Son dönemlerde sık sık kullanılan e kitap okuyucu için kitap seçimleri nasıl yapılır ve bu kitaplar nasıl ücretsiz şekilde eklenir? Gelin bu konuya dair net bir çalışma yapalım.

Her kitap kendi içinde bir dünyadır. Bu dünya da haliyle bizler için ağır bir yük anlamına geliyor. Peki ama bu güzel kitapları seyahat halinde ve diğer süreçlerde nasıl daha verimli kullanabiliriz? Düşünsenize, masanızda 20 kitap olsun ve bunların hepsini okumak için tatile götürme düşüncesi aklınızın hep bir köşesinde yer edinsin. Sizin için de zor bir durum olsa gerek. O yüzden süreç olarak herkes için daha farklı ve etkili bir çalışma mantığı ile ilerleyeceğimizi söyleyebiliriz. Zaman kaybetmeyin ve sizler de kendinizle ilgili en etkili ve yenilikçi çözümleri ortaya çıkarmak adına e kitap okuyucuya nasıl kitap yüklerim moduna geçin. Hatta bu konuda artıları da anlatalım.

Amazon tarafından üretilen Kindle bu konuda sektör lideri bir marka. İçine binden fazla kitap yükleyebileceğiniz bu güzel ürün için pek çok kitap yükleyebilir ve kendinize göre de bir revize süreci organize edebilirsiniz. Zaman kaybetmeyin ve çalışmaların tamamını kendinize göre planlamaya başlayın ve daha rahat, daha estetik bir dilde hizmetlerin tamamına göz atın. USB ile doldurulan E kitap ürünleri için kullanılan ekranlar tamamen dijital mürekkep yapısı ile karşımıza çıktığından dolayı da herkesin ilgisini çekiyor. Yani bir şekilde gözü yormuyor diyebiliriz. Bu yüzden de aşama aşama büyüyen ve organize edilen her yeni seçenek adına daha fazla zaman kaybetmeyin ve kendinizi de bu süreçlerde ortaya çıkarmaya başlayın.

Ekran güneşinde dahi rahatlıkla okuyabileceğiniz bu güzel kitaplar için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacak. Yani kitabınıza yeni e kitap yüklemek olacak.

Kindle İçin Kitap Yükleme Yolları

 

Kindle için ilk yöntem Amazon üzerinden kitap satın almak ve wifi yoluyla indirmek. Bu ilk yol. İkinci yol ise Calibre isimli uygulama. Bu uygulamayı Kindle için bağlıyorsunuz ve attığınız bütün kitapları kindle epub formatına çeviriyor. Yani kindle için format çevirme işlemini de bizlere Kalibre yapıyor. Bu yüzden yapılacak olan her yeni çalışma adına sizler de kendinizle ilgili bazı süreçleri ve beklentileri ön plana çıkarabilir ve kendinizle ilgili çözümleri de buradan takip edebilirsiniz.

Kindle .txt formatlarını çok seviyor. Bu yüzden de size rahatsızlık vermeden rahatlıkla okumanızı sağlıyor. Bunu çevirmek için de farklı yöntemler var. Dosyayı açıp .txt olarak kaydederseniz bu işlemi de rahatlıkla yapmış oluyorsunuz.

Ücretsiz E Kitap Nereden İndirilir?

Ücretsiz e kitap indirme işlemlerinde önemli olan şey kişinin kendi tercihleridir. İnternet üzerinde pek çok ücretsiz e kitap arşivine erişebilirsiniz. Bu erişim sizin için de geniş bir yapı ve iletişim seçeneği sunacaktır.  Aşama aşama değişen ve ilerleyen her bir yapıda ve beklentide tamamen sizinle ilgili bir süreç organize edilirken, profesyonelliğin de olmazsa olmazı burada devreye giriyor.

Seçin ve ücretsiz olarak e kitap okuyucunuz için yüklemeye başlayın. Bu süreçler herkes için daha rahat ve daha estetik bir kullanım yaratacaktır. Kindle ve diğer e kitap sistemleri için de bu yöntemler hemen hemen aynıdır. İnternetten her hangi bir epub, pdf, .txt dosyasını indirin ve calibre aracılığı ile e kitapınıza yükleyin. Bunun yöntemlerini ayrı bir içerikte sizlere uzun uzun sunacağımızı söylemek isteriz. Şimdiden iyi çalışmalar diliyor ve bol bol okumalar öneriyoruz.