Betternet VPN

Betternet VPN

  • 5/5 (1 oy)
  • 1112 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce,Türkçe
  • ÜreticiBetternet LLC
  • İşletim Sistemi Android 4.1 ve üstü

Betternet VPN android kullanıcıları için etkili bir çözüm sunan VPN uygulamasıdır. İnternette geçirilen vaktin güvenli olması herkesin aradığı bir unsurdur. Güvenli uygulamalar aracılığıyla gizli olarak birçok siteye girilmesine olanak sağlayan uygulama oldukça kullanışlıdır. Milyonlarca kişinin kullandığı uygulama aracılığıyla ıp adresinin gizlenmesine olanak sağlanmaktadır. Birçok kolaylığı beraberinde getiren uygulamanın indirilmesi ve ardından kurulumunun eksiksiz olarak yapılması gerekmektedir.

Kurulum tamamlandıktan hemen sonra uygulamaya bağlanılması gereklidir. Bağlanma işlemi sorunsuz bir şekilde tamamlandığında istenilen sitelere giriş yapılarak güvenli bir şekilde internette vakit geçirilebilir. Günümüzün en büyük sorunlarından biri olan güvenlik ve gizlilik ilkelerine bağlı uygulama ile internet sansürü ortadan kaldırılabilmektedir. İstenilen her ortamda kolay erişim kolaylığı sağlayan uygulama içerisinde kişisel bilgilerin istenmesi gibi bir durumla karşılaşılması mümkün değildir.

Free VPN – Betternet Ne Şekilde Kullanılır?

Nedensiz olarak girişine izin verilmeyen sitelere erişim sağlayabilmesinin yanı sıra verilerin şifrelenerek bağlantının gizli olarak kullanılması için gerekli özelliklere sahiptir. Her an istediğiniz her ortamda kullanabileceğiniz uygulama ile konum ve ip gizleme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. 40 milyondan fazla kişinin severek kullandığı uygulama ağır bir programa sahip değildir. Bu sebeple indirilen cihazda herhangi kasmaya neden olmamaktadır.

Kolay kullanımı ve zahmetsiz indirme seçeneği ile vakit kaybetmeden uygulamayı indirerek anında denemeye başlayabilirsiniz. Uygulama indirildikten hemen sonra bağlama işleminin yapılması gerekmektedir. Aksi durumda uygulamanın çalışması mümkün değildir. Cihaz ve uygulama birbirine bağlandıktan sonra kullanıma başlanabilmektedir.

Benzer İçerikler