Bilgisayarı Kapatma Zamanlayıcısı

Bilgisayarı Kapatma Zamanlayıcısı

  • 4.1/5 (7 oy)
  • 534 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiEkrem Gülcüoğlu
  • İşletim Sistemi Windows

Bilgisayarı kapatma zamanlayıcısı olarak karşımıza çıkan bu yazılım, bilgisayarınızla ilgili aklınıza gelen bütün kapatma sorunlarına cevap olacaktır. Bilgisayarı otomatik kapatma programı olarak yapacağınız arayışlarda size en azından bir çözüm oluşturacak olan bu yazılım için tek yapmanız gereken indirmeniz ve kurulumunu gerçekleştirmeniz olacaktır. Bilgisayar zamanlayıcısı isminde sunulan bu yazılım tamamen açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir yazılım olarak karşımıza çıkıyor.

Neden Bilgisayarı Otomatik Kapatmak İstiyorum?

Aslında insanlar bazen işlerini yarıda bırakıp çıkmak zorunda kalıyor. Ya da bilgisayarı sabahlara kadar açık bırakmak zorunda kalıyor. Mesela bir dosya indiriyorsunuz ya da yükleme yapıyorsunuz diyelim. Ortalama 2 saat süresi var bu işin. Siz bu zamanlayıcı ile 4 saat sonrası için bir pc kapatma zamanlayıcısı ayarı yaparsanız hemen kapanacaktır ve işleriniz yarıda kalmamış olacaktır.

Haliyle de insanların isteklerine bu denli bir çözüm ve cevap veriliyor diyebiliriz. Pek çok kişi için merak ve ilgiye cevap verecek olan bu bilgisayarı kapatma programı güncel olarak pek çok kişiye ulaşabilen bir yazılım olmaktadır.

Bedava olarak dağıtılan programı kullanmak için yapmanız gerekenler çok basittir. Tek yapmanız gereken uygulamayı en hızlı şekilde kurmanız ve ardından Türkçe menü ile uygulamayı çalıştırmanız olacaktır. Konuyla ilgili bizzat ürünün sitesine giderek yorumlarınızı yapabilir ve üretici ile de iletişime geçebilirsiniz. Bazı bilgisayarların bir şekilde indirme işlemi bittiğinde kapanması gerekir ve bunu uzaktan yapmakta zorlanabilirsiniz. İşte bilgisayarı otomatik kapatma programı olarak karşımıza çıkan bu yazılım, bize bu konuda aktif bir çözüm sunacaktır. Konuyla ilgili bütün yorumlarınızı site üzerinden hemen inceleyebilir ve ön plana çıkarabilirsiniz.

Bilgisayarı kapatma programı özellikleri nedir?

Bu yazılımın özellikleri .net framework 2.0 olmaktadır. Yani bilgisayarınızda şayet .net framework 2.0 var ise hemen kurabilirsiniz. Bu yazılım bütün bilgisayarlarda fabrika verisi olarak geliyor. Sadece güncel olmuyor. Uygulama kurulurken otomatik olarak o da güncellenecektir. Size sadece indirip kurulum yapmanız kalıyor.

Benzer İçerikler