Bleach Immortal Soul

Bleach Immortal Soul

  • Oy ver
  • 302 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiOASIS GAMES
  • İşletim Sistemi Android 4.4 ve Üstü

OASIS Games tarafından geliştirilen rol yapma oyunu Bleach: Immortal Soul oyun içi grafikler, tasarım ve müzik konusunda oldukça ilgi gören oyunlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun genelinde farklı özelliklere sahip karakterler ile ilerleniyor. En iyi karakterler ve özelliklerine bakacak olursak:

Kenpachi: Güçlü öfke yeteneği düşmanların gücünü azaltır ve arkasındaki müttefiklerin şansını artırır. Savaş alanında daha az karakter varsa, çok daha fazla hasar verir.

Yamamoto: Oyundaki en güçlü saldırgan karakterlerden biridir. Temel ustalık becerisi rakibi sersemletmektir. Rakip üzerinde ciddi hasar bırakan yeteneklere sahiptir.

Aizen: Temel yeteneği savaş alanındaki tüm müttefiklerin gücünü artırmaktır. Rakibe ciddi hasar veren ve yön duygusunu kaybetmesine neden olan Aizen güçlü karakterlerden biridir.

Zangetsu: Rakip üzerinde yaralanma ve şok etkisi yaratır. Oyundaki en iyi karakterlerden biri olan Zangetsu, müttefiklerin gücünü %8 oranında artırabilir.

Byakuya: Tek bir hedefe kilitlendiğinde ciddi hasarlar verebilen Byakuya, oldukça hızlı karakterlerden biridir. Hedef alanındaki tüm rakipleri tek başına alt edebilir. Özellikle ikili düellolarda karşı tarafa ciddi hasar verir.

Ichigo: Diğer karakterler gibi Ichigo’da gelişmiş yeteneklere sahiptir. Tekli düellolarda rakie ciddi zararlar veren karakter, rakip üzerinde elektrik etkisi yaratır.

Unohana: Oyundaki şifacı karakterdir. Arkasından gelen müttefiklere ekstra güç sağlar ve yaralananlar üzerinde iyileştirme becerisi gösterir.