Brain Test: Tricky Puzzles

Brain Test: Tricky Puzzles

  • 3/5 (1 oy)
  • 546 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce,Türkçe
  • ÜreticiUnico Studio
  • İşletim Sistemi Android 4.1 ve üstü

Brain Test: Tricky Puzzles, Unico Studio tarafından piyasaya sürülen ve zekâ oyunları seven geniş bir kesimi kendisine kısa sürede hayran etmeyi başara, harika bir zekâ testi oyunu var karşımızda: Brain Test: Şaşırtıcı ve Eğlenceli Zekâ Oyunları. Android 4.1 ve üzeri sürümleriyle uyumlu bir şekilde rahatlıkla oynanabilen Brain Test sadece 59 MB boyutu ile de rahat bir indirme sağlıyor. 50 milyonun üzerinde indirilmiş olan zeka testi oyunu, tüm yaş ve kesimden insana hitap eden bir yapıda. Çocukların da büyük ilgisini çekecek zekâ oyunlarını içeren Brain Test aktivitesi olarak da değerlendirilebilecek, keyifli, zeka açıcı ve beyin geliştirici bir oyun.

Zekâ testi ve zekâ oyunları sevenler için, akıl oyunları ve beyin geliştirici oyunlar içeren Brain Test, android marketlerden indirilebilecek en iyi ve ücretsiz zeka oyunu. Çok eğlenceli, olmasının yanında, dikkat ve çok yönlü düşünmeyi de gerektiren bu oyun, beyin egzersizleriyle sürekli zinde kalmanı da sağlayacak. Oyundaki farklı bilmeceler ve gitgide artan zorluk seviyelerine sahip bölümler, zekânızın sınırlarını zorlayacak ve neredeyse hayatı sorgulamanıza neden olacak türden. Bağımlılık yaratacak birbirinden faklı ve çeşitli IQ testleri ile arkadaşlarınızda eğlenebileceğiniz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Ücretsiz oyun arayışında olan, bilmece oyunlarından ve internetsiz oyunlardan hoşlanan ve kelime oyunu, kelime bulmaca oyunu, bulmaca, sudoku gibi oyunları seven insanlar için Brain Test kesinlikle indirilmesi gereken iyi tasarlanmış bir oyun. Zorluk seviyeleri değişse de, bazı cevaplar sizi çok eğlendirecek kadar komik olabilir. Arkadaş ortamlarını neşelendiren, grup aktivitesi olarak değerlendirebileceğiniz oyunların başında gelecek.

Brain Test oyununu indirdikten sonra, oynamak istediğinizde internet bağlantınızın olmasına gerek yoktur. Bu sayede Brain Test’i internetin çekmediği yerlerde de istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.