Brawl Stars Pc indir Gameloop

brawl stars yükle
  • 274 okunma

Brawl Stars Pc de Nasıl Oynanır?

Bu sayfaya giden yolu bulduysanız, bunun nedeni büyük olasılıkla akıllı telefonunuzda Brawl Stars oynamayı sevdiğiniz gerçeğidir, bu yüzden onu PC veya Mac’te oynama deneyimine can atıyorsunuz. Hepimiz Brawl Stars ile mümkün olan en iyi oyun deneyimini elde etmenize yardımcı olmak istiyoruz ve güzel, geniş ekranlı bir monitörde bu harika oyunu oynamanıza olanak sağlıyoruz. Brawl Stars’ta yeni olanlarınız, Shelly, Piper ve Poco gibi 22 farklı Brawlers’dan biri olarak oynarken 3’e 3 maç hakkında bir oyun olduğunu bilmeniz gerekir. Bu Brawlersların her biri kendi benzersiz yetenekleri ile birlikte gelir ve oyun ilerledikçe güçlendirilmeleri gerekir. Kesinlikle iyi bir mobil oyun olsa da, tüm arenayı kolaylıkla görebileceğiniz ve kontrolün artırıldığı bir PC’de oynamak çok daha iyi olurdu değil mi?

Brawl Stars’ı bilgisayarınızın monitöründe oynatmak çok kolaydır. İhtiyacınız olan tek şey bir emülatör veya bir ayna uygulamasıdır. İkisi de gayet iyi çalışıyor. Aşağıdaki uygulamaların her birinin kendi hayran grubu vardır ve her oyuncu kendi nedenleriyle rakiplerine göre onu tercih eder. Bununla birlikte, hangisini seçerseniz seçin, her birinin kurulumu genellikle aynıdır: İlk olarak, mevcut farklı emülatörleri okuyun. İndirmek için birini seçin. Söz konusu emülatör için talimatları okuyun ve uygulayın.

brawl stars pc de oyna gameloop

Windows Pc yada Bir Mac’iniz varsa korkmayın, çünkü her iki sistemi de yöneten birkaç uygulama ekledik. Bazılarının diğerlerinden daha fazla özelliği vardır, bu yüzden bu uygulamaları kesinlikle Brawl Stars oynamaktan başka görevler için kullandığınız için biraz düşünün. Ama hangisini seçerseniz seçin, sadece oyun oynamanın telefon pilini bitirmesi konusunda asla endişelenmenize gerek kalmayacağı gerçeği oldukça tatlıdır.

Brawl Stars Pc Kurulumu Nasıl Yapılır?

Aşağıdaki android emülatör programlarından her hangi birini bilgisayarınıza indirin, bizim tavsiyemiz Gameloop olacaktır. Emülatörü kurduktan sonra brawl stars pc indir sayfasından apk dosyasını indirin emülatörün içine sürükleyip bırakın, işlem bu kadar basit.

BRAWL STARS İÇİN MEMU

MEmu, şu anda 50 milyondan fazla oyuncu tarafından kullanılan ücretsiz bir android emülatörü olan bir uygulama oynatıcıdır. PC’nizde Android oyunları oynamanıza izin verir.

NOXPLAYER

Noxplayer hayranları, kullanıcı arayüzü, neredeyse tüm mobil oyunlar için yüksek uyumluluk oranı, herhangi bir Windows işletim sisteminde sorunsuz çalışabilme yeteneği ve herhangi bir çökme durumunda çok az sorun yaşadığı için onu seviyor. Noxplayer, menü seçeneklerinizden dahili olarak root yapmanıza izin verir ve kurulumu son derece kolaydır.

BLUESTACKS

En popüler emülatörlerden biri olan Bluestacks 4 oynatıcı, Brawl Stars’ı PC’de ve Mac’te oynamanıza izin verir. Bluestacks 4’ü bu kadar favori yapan şey, beraberinde getirdiği özellikler olmasıdır. Bu özellikler, bir şeyi yapmanıza yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır: Kazanma. Bluestacks 4’ü kullanarak, sıralamalarda onsuz oynamaya kıyasla çok daha hızlı tırmanabileceksiniz. Bu özellikler, Twitch.tv, Facebook Live, Youtube ve diğerleri gibi sosyal medya kanalınızda Brawler becerilerinizi yayınlamanıza olanak tanıyan tek tıklamayla yayın kontrolü içerir. Bluestacks 4 çoklu örnek özelliği ile Brawl Stars’ı birden fazla hesapla oynayabileceksiniz. Bluestacks 4 ayrıca size kontrollerinizi özelleştirme veya BlueStacks tarafından oluşturulan OTB veya Out of the Box kontrollerinde kalma şansı sunar.

APOWERMIRROR

ApowerMirror iki sistemi desteklemeye izin verir. ApowerMirror ile iOS veya Android akıllı telefonunuzu PC’nize bağlayabilirsiniz. ApowerMirror, adından da anlaşılacağı gibi, WiFi veya USB üzerinden bağlanmanıza izin veren bir yansıtma programıdır. Android kullanıcıları için, Android 5.0 veya üstünü çalıştıran herhangi bir cihazla ve AirPlay’i destekleyen herhangi bir iOS cihazıyla çalışacaktır.

ANDY ANDROID

Andy Android kullanarak Brawl Stars oynarken akıllı telefonunuz ve bilgisayarınız arasında sorunsuz senkronizasyonun keyfini çıkarın. Andy Android emülatörü, kullanımı kolay arayüzü nedeniyle birçok kullanıcının favorisidir.

GAMELOOP

Ne olursa olsun en iyi emülatör olarak karşımıza Gameloop çıkıyor. Gameloop’un kalitesini anlatmaya gerek bile yok. İşte karşınızda, Brawl Star arenalarınızı mobil cihazınızdan masaüstünüze taşımanıza yardımcı olacak en iyi kullanıcı dostu uygulamaların bir listesi. Bunu yaparak, Brawl Stars’ın yepyeni bir şekilde tadını çıkaracaksınız. Artık cesur Brawlers’ınız küçük bir görüntüleme alanıyla uğraşmak zorunda kalmayacak. Artık bilgisayar monitörünüzde kavga edebilecekler.

Brawl Stars Mobile PC GameLoop indir