Brawl Stars

Brawl Stars

  • 3/5 (2 oy)
  • 6181 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiSupercell
  • İşletim Sistemi Android 4.3 ve Üzeri

Brawl Stars Ücretsiz İndir

Oyun severlerin uzun zamandır merakla beklediği Brawl Stars oyunu beta sürümünden sonra kullanıcıların karşısına çıktı. Beklenen ilgiden daha fazla ilgi gören Brawl Stars hakkında merak edilen bilgileri sizlere buradan açıklamak istiyoruz. Oyun içerisinde farklı modların bulunduğunu ve bu modlarda başarılı oldukça diğer modlara geçme şansınız vardır. İlk mod olarak karşınıza çıkan elmas kapmaca modunda sizleri oldukça zorlu parkurlar beklemektedir.

Takımların üçerli kişiler halinde olması ve karşı karşıya gelmesi sonucunda haritanın ortasında oyuna başlıyorlar. Burada elmasları toplayarak ilk 10 elması toplayan ilk takım olmak için çaba sarf etmeniz gerekmektedir. Aksi durumda kaldığınız bölümde yeniden birinci olmak için mücadele vermeniz gerekmektedir. Brawl stars apk dosyasını hemen indir butonundan yükleyerek oyuna başlayabilirsiniz.

Brawl stars yeni gelen karakterler ve oyun modları ile kullanıcılarını memnun ederek aksiyon dolu savaşlar yapmanızı sağlıyor, kendinizi geliştirdikçe karakterleriniz güçlenecek, stratejileriniz rakibe göre şekillenecek ve hero’ları max seviyeye çıkaracaksınız.

Brawl Stars Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

Brawl Stars Windows PC’de oynamak için aşağıdaki emülatör programını indirin ve kurun, daha sonra buradan yüklediğiniz Brawl stars apk dosyasını sürükleyip Gameloop emülatör içine bırakınız 2 dakika içinde oyun hazır olacaktır.

Gameloop

Gameloop, brawl stars ve pubg mobile oynamak için indirdiği Tencent gaming buddy android emülatörünün yeni adıdır. Sadece isim değişikliği olarak algılamayın program içerisinde...