Call of Duty Mobile

Call of Duty Mobile

  • Oy ver
  • 292 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiCall of duty
  • İşletim Sistemi Android 4.3 ve sonrası

Aksiyon oyunları kategorisinde karşımıza çıkan ve dünyanın en çok tercih edilen oyunları listesinde ilk sırada yer alan Call of Duty® Mobile oyunu hakkında oyun severlerin merak ettiği bilgileri aktarmak istiyoruz.

PUBG’nin uzun zamandır elinde bulundurduğu liderliği yıkmak için harekete geçen Call of Duty Mobil oyun dünyasına son derece hızlı bir giriş yaptı. Özellikle de daha önce PC ve konsolların vazgeçilmez oyunları arasında yer alan Call of Duty’nin artık mobil versiyonunu akıllı telefonlarınızdan ve tabletlerinizden oynayarak sizlerde oyun dünyasının vazgeçilmezleri arasında yer alabilirsiniz.

İOS işletim sistemi ve Android işletim sistemine uygun telefonlarda yer alan bu oyunu ücretsiz bir şekilde indirerek oyunu oynamak için oyun içerisinde yer alan bölümleri başarılı bir şekilde geçerek kendinizi geliştirme şansını bulabilirsiniz. Oyunda yer alan karakterlerin ve efektlerin son derece başarılı olması oyuna olan ilginin bu kadar fazla olmasına neden olan unsurlar arasında yer almaktadır.

Call of Duty® Mobile oyun özellikleri

  1. Oyun severlerin hemen hemen hepsinin mutlaka oynadığı oyunlar arasında yer alan Call of Duty® Mobile artık mobil cihazlarınıza mutlaka yüklemelisiniz.
  2. Şu an için oyuncuların karşısına Alfa aşamasında çıkan bu oyunun özellikler yeni rekabetçi ortamlarda karşımıza çıkması oyunun daha anlamlı hale gelmesini sağlamaktadır.
  3. Oyun içerisinde yer alan klasik haritalarda da oyuncuların Call of Duty® Mobile dünyasında oyuna yabancılık çekmemesini sağlayacaktır.
  4. Aynı zamanda Call of Duty® Mobile oyununun içerisinde yer alan güncel grafiklerin son derece başarılı olması oyunun ne kadar başarılı olduğunu göstermektedir.

Call of Duty® Mobile ek bilgiler

son güncellemesini yapan ve hatalar üzerinde çalışmalarına devam eden Call of Duty® Mobile yapımcısı firmanın oyununu indirmek için cihazınıza göre farklılık göstereceğini belirtelim. Ancak grafiklerin çok yüksek olması bu konuda iyi cihazlar ile oyunu oynama şansınız olacağını bizlere göstermektedir.