Camera 360

Camera 360

  • 3/5 (4 oy)
  • 130 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiPinGuo Inc
  • İşletim Sistemi Cihaza Göre

Camera 360, 2016 yılından bu yana zirveden inmeyen bir fotoğraf uygulaması olan camera 360; fotoğraflarınızı profesyonel ve kolay bir şekilde düzenlemenizi sağlar. Çoğu insan için fotoğraf çekmek ve paylaşmak bir tutku haline gelmiştir. Ancak zaman zaman fotoğraflar pek de istediğimiz gibi renk de kalitede olamayabilir. İşte tam da böyle bir anda fotoğraf severlerin imdadına camera360 yetişir.

CAMERA 360 NEDİR?

Birbirinden farklı rengarenk efektleri bulunan bir fotoğraf uygulaması olan camera360; aynı zamanda çeşitli çıkartmalar ile de fotoğraflarınıza hareket katabilir. Dünya çapından adından övgüyle bahsedilen uygulama 7 farklı ülkede fotoğrafçılık listesinde 1.sırada yer alıyor. Aynı zamanda ücretsiz ve kolay olmasıyla da kullanıcıları tarafından vazgeçilmez uygulamalar arasında yerini alıyor. 500 milyondan fazla kullanıcının memnuniyeti doğrultusunda her geçen gün kendini geliştiren ve değiştiren uygulama sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan kişilerin de yardımına yetişiyor. Birbirinden farklı ve mükemmel birçok özelliği ile her geçen gün daha fazla kullanıcıyla buluşmaya devam ediyor.

UYGULAMANIN ÖZELLİKLERİ

İstenilen görsele ve ışığa ulaşmak elbette kolay değildir. Ancak fotoğrafınız üzerinde güzelleştirmeler ve yenilikler yapmak camera360 ve çeşitli özellikleri ile oldukça kolay. Fotoğraflarınızın ışığını ve güzelliğini ayarlamak için birçok filtresi ve fotoğraf düzenleme özellikleri ile bulunmasıyla kolaylıkla fotoğraf ayarlarını yapabilirsiniz. İçerisinde güzellik kamerası, biçimlendirme, cilt beyazlatma, göz parlatma, göz büyütme, lekeleri yok etme, yüz germe gibi pek çok özelliği bulunur. Tüm bunların haricinde karikatürler oluşturabilirsiniz. Ve fotoğraflarınızın sıcaklık, keskinlik ve tonunu ayarlayabilirsiniz.

Çeşitli kolajları ve çerçeve özellikleri ile de ufak dokunuşlar yaparak fotoğrafınızı daha da güzel bir hale getirebilirsiniz. Birçok kullanıcının beğenisi ile daha da yenilikler yapan camera360 herkesin telefonunda bulunması gereken mükemmel bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.