CCleaner

CCleaner

  • 4/5 (3 oy)
  • 371 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiCCleaner
  • İşletim Sistemi AndroidWindows

CCleaner, Android ve Windows işletim sistemine sahip cihazlarınızdaki çöp dosyalarını temizleyen ve bilgisayarınızın bakımını yaparak bilgisayarınızı hızlandırmaya yardımcı olan bir optimize ve iyileştirme aracıdır. CCleaner’ı kullanarak gereksiz yere boş yer kaplayan çöp dosyalarını silebilir, geçici dosyaların temizlenmesini sağlayabilir, kırılmış kısayol dosyalarını temizleyebilir ve bilgisayarınızı iyileştirebilirsiniz.

CCleaner bilgisayarı iyileştirme yazılımları arasında belki en uzun süredir hizmet veren ücretsiz yazılımlardan biridir. Haliyle her güncellemeyle birlikte yazılımın gücü arttırıldı ve bilgisayarınızı en iyi şekle getirmesi için programlandı. CCleaner bilgisayarınız üzerinde yaptığı çalışmalarla sadece bilgisayarınızı temizlemekle kalmaz aynı zamanda sizi internet korsanlarına karşı da korur. Düzenli olarak tarayıcı geçmişini temizleyen ve geçici internet dosyalarını silen CCleaner ile bilgisayarınızı kullanırken artık kendinizi çok daha rahat hissedebilirsiniz.

CCleaner özellikle SSD kullanan veya sabit diskinde yer açma sorunu yaşayan kullanıcılar için içerisinde birçok faydalı optimize arıcı barındırır. Bu araçlar ile bilgisayarınızın ihtiyacı olmayan yazılım artıkları temizlenerek bilgisayarınızın bakımı yapılabilir ve silmekte zorlandığınız yazılımlar CCleaner ile kolayca silinebilir.Bilgisayarınızı korsan yazılım tehditlerine karşı korumak, gereksiz dosya ve çöplerden sisteminizi arındırmak, bilgisayarınızın hızına hız katmak istiyorsanız CCleaner ile artık tüm bu isteklerinizin hepsi size sadece bir tık kadar uzak. Siz de CCleaner’ı kullanmaya başlayın ve bilgisayarınızı sürekli ilk günkü gibi en yüksek performansıyla kullanın.

Benzer İçerikler