Crash Bandicoot On the Run

Crash Bandicoot On the Run

  • 5/5 (2 oy)
  • 90 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiKing
  • İşletim Sistemi Android 5.0 ve sonrası

Crash Bandicoot koşu platform oyunu olarak son dönemlerin en gözde Crash oyunlarından biri olarak değerlendiriliyor. Mobil platformlar üzerinde koşarak ve zıplayarak ilerleyen oyunda özel puanlar ve hediyeler toplamak ana görev haline geliyor. Sürekli olarak değişen platform engelleri sayesinde de oyuncuya farklı deneyimler kazandıran oyun rol yapmak isteyen oyuncular için de tavsiye ediliyor.

Nasıl Oynanıyor?

Oyun direkt olarak koşu üzerine dayalı ilerliyor. Oyuncular karakterini engellere çarptırmadan ilerleterek en yüksek skora ulaşmaya çalışıyor. Bölüm ilerlerken ne kadar uzun süre kalınırsa o kadar fazla engel ve zorluk ortaya çıkıyor. Hiçbir engele takılmadan devam edildiğinde ise kazanılan skor puanı çok daha fazla özelliğin açılmasına önayak oluyor. Her oyuncu kendi üssünü düzenleyerek ve geliştirerek çok daha büyük başarılar elde edebiliyor. Rol yapma imkânı da sunan oyun gelen yeni özellikleri sayesinde oyuncuların çok daha keyif almasını sağlıyor.

Özellikleri Neler?

Tozu dumana katmak isteyenlerin oyunu olan Crash Bandicoot Wumpa Adası’nda geçiyor ve koşmak, kaymak ve zıplamak ile bölümleri geçiliyor. Bulunulan adayı keşfetmek ve yeni özellikler açmak üzerine kurulan oyunda farklı hizmetkarlar da bulunuyor. Hepsini ilerleyen bölümlerde açmak ve geliştirmek gerekiyor. Her bölümden sonra da DP puanı kazanan oyuncular baş düşmanlarını alt etmek için daha fazlasını kazanmaya çalışıyor. Alet ve silah konusunda da çok fazla seçeneği olan oyunun yeni geliştirmeler sayesinde heyecanı daha üst düzey oluyor.

Günlük ve bölümlük olan ödüller sayesinde yeni özelliklerin kilidini açmak da çok kolay hale dönüşüyor. Oyuncular çok oyunculu mod ile birlikte arkadaşlarıyla yeni maceralara katılabiliyor. Herkes kendi ekibini yaratarak tozu dumana katabiliyor. Takım liderleri ise ekibine yeni ödüller kazandırıyor.

Benzer İçerikler