Dragon Quest Tact

Dragon Quest Tact

  • 4/5 (9 oy)
  • 251 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiSQUARE ENIX Co
  • İşletim Sistemi Android 5.0 ve sonrası

Dragon Quest Tact oyununda canavarlardan oluşan bir takımı eğitmek ve takıma liderlik ederek zafere ulaşmak birincil amaç olarak ön plana çıkmakta. Dragon Quest serisinde yer almakta olan canavarlar arasından doğru seçimi yaparak, doğru stratejileri belirleyerek tam anlamı ile savaş deneyimi yaşayabilirsiniz.

En İyi Canavar Takımını Oluştur

Korkunç aynı zamanda korkunç olduğu kadar da sevimli canavarlardan oluşan bir takım kurun ve onları stratejilerinize göre eğitip, özelleştirerek zafere giden yolda büyük bir adım atın. Seride yer alan canavarların yeteneklerini istediğiniz şekilde yükseltmeniz ve savaş stratejinize en uygun canavarları yetiştirmeniz mümkün.

Devasa Savaşlarda Düşmanları Alt Et

Mobil cihazlarınızda savaş yönetme keyfini sizlere veren oyunda canavarlarınızın hareketlerini dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Derin stratejik hamleler ve doğru zamanda yapılan doğru hamleler ile savaşlarda rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz. Fakat en kritik noktalardan birisi savaş alanını olabildiğince iyi incelemek ve düşmanın taktiğini analiz edebilmek. Düşmanın taktiğini çözdükten sonra uygun hamleler ile zafere ulaşmak işten bile değil.

Her Canavarın Farklı Bir Görevi Var

Tüm nadirlik seviyelerindeki ve farklı güçlerdeki canavarların savaşlarda rolü vardır. Listenizde yer alan canavarlardan birisi basit ve önemsiz gözüküyor olsa bile zafere giden yolda en kritik hamlelerinizden birisi olabilmektedir. Ücretsiz olarak sunulan canavarları sıkı bir şekilde takip ederek, savaşları kazanmanızı sağlayacak her türden canavarı elde edebilirsiniz.

Savaş Keyfini Sonuna Kadar Çıkart

Savaş yönetmenin ve karşınızda bulunan güçlü rakipler ile mücadele etmenin tadını Dragon Quest Tact’ta çıkartabilirsiniz. Savaşlarda yapacağınız hamleleri önceden planlayın ve buna göre bir canavar listesi oluşturarak savaşa başlayın. Unutmayın, savaşın en can alıcı noktalarından birisi taktiktir. Taktik zekanızı kullanarak sizden çok daha üstün düşmanlara karşı bile başa baş mücadele edebilirsiniz.