Dragonscapes Macerası

Dragonscapes Macerası

  • 3.6/5 (11 oy)
  • 180 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiCentury Games
  • İşletim Sistemi Android 4.4 ve sonrası

Dragonscapes, Gizemli adalarda yeni bir yolculuğa çıkmaya ne dersin? Üstelik bu adada birbirinden farklı birçok ejderha da seni bekliyor. Uzak bir tropikal adada en iyi arkadaşın Mia ve Mia’nın ekibi ile birlikte birçok heyecanlı macera seni bekliyor. Tropikal adada birçok farklı ejderha ile karşılaşacaksın. Bu ejderhaları keşfettikçe, toplayabilir. Dilediğin zaman yanına alabilirsin. Fakat ejderhalar oldukça tehlikeli hayvanlar, onları evinde saklayamazsın. Ejderhalar için tropikal adada bir yuva inşa etmen gerekecek. Kaç tane ejderha bulabileceksin? Hadi, hemen başla yüzlerce ejderha tropikal adanın derinliklerinde keşfedilmeyi bekliyor.

Dragonscapes Adventure, temelde tropikal bir adada farklı ejderhalar bulup, yeni türler keşfedebilmek için birleştirdiğin bir oyundur. Tropik bir adada kendin ve arkadaşların için bir malikane inşa et ve farklı siparişleri yerine getirmek için hemen üretime başla. Fakat oldukça hızlı bir şekilde davranman gerekiyor. Onlarca sipariş tamamlanmayı bekliyor. Ekibinle birlikte hızlı ve seri bir şekilde çalışman gerekecek. Tüm bunları yaparken aynı zamanda Mia ve ekibi ile birlikte zaman zaman eğleneceğin, yeri geldiği zamanda gerilmene sebep olacak birçok macera da seni bekliyor.

Dragonscapes Adventure Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Oyunu oynayabilmek için aktif bir internet bağlantısına ihtiyaç duyacaksınız. Oyuna girmeden önce cihazınızın internete bağlı olduğundan emin olun. Fakat endişe etmeye gerek yok. Oldukça iyi düzenlenmiş optimizasyon sayesinde çok fazla internet harcamanıza gerek kalmayacak. Haydi, ne bekliyorsun bir sürü macera ve ejderha tropik adada seni bekliyor.

Dragonscapes Adventure indirmesi ve oynanması tamamı ile ücretsiz olan bir oyundur. Fakat oyundaki bazı ögeler istendiği takdirde para karşılığında satın alınabilmektedir. Eğer bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, telefon ayarlarından uygulama içi satın almayı kapatmanız yeterli olacaktır. Ayrıca oyundaki her şeyi herhangi bir şekilde para yatırmadan da elde edebilmektesiniz.