En Çok Oynanan 3 Android Simülatör Oyunu

  • 552 okunma

En Çok Oynanan Android Simülasyon Oyunları

Mobil cihazların gün geçtikçe gelişmesinin ardından mobil oyunları birçok kişi tarafından tercih edilerek gündemimize gelmektedir. Böylelikle mobil oyunları bilgisayar oyunlarına karşı daha çok ön plana çıkmaya başlamış bulunmaktadır. Günümüzde bilgisayar oyunları için para ödemek istemeyen kişiler için olağanüstü fırsatlar tanıyan mobil oyunlar birçok kişinin vazgeçilmezleri haline gelmiş bulunmaktadır. Mobil oyunların birçoğu artık ücretsiz olmasıyla birlikte binlerce birbirinden farklı oyun seçenekleri bulunmaktadır.

Bu yazımızda sizler için en çok oynanan 3 Android simülatör oyunu hakkında genel bilgi toplayarak sizler ile paylaşmak isteriz. Sizin de tercihleriniz arasında bulunan ve gün geçtikçe popülerliğini arttıran simülatör oyunları mobil platformlarında en iyi oyunlar olarak bulunmaktadır.

Simülasyon günümüzde bir şeyin benzeri ya da sahtesi anlamında kullanıldığı anlamına gelmektedir. Böylelikle simülatör oyunları ise her ne kadar gerçekte araba süremiyor dahi olsanız simülasyon sayesinde araba kullanmış kadar olmanızı sağlamaktadır. Tabii ki de sadece araba ile kısıtlamamak gerekmektedir. Günümüzde birçok şeyin simülasyon oyununu ortaya çıkararak mobil oyunları ile sizlere sunulmaktadır.

Örnek vermek gerekirse; Uçak simülasyonu, kamyon simülasyonu, inşaat simülasyonu, çiftlik simülasyonu, hayvanların simülasyonu ve gemi simülasyonu gibi birçok örnek verme fırsatımız bulunmaktadır.

Günümüzde Google play ve Apple Store akıllı telefon marketlerinde sizler için birbirinden farklı seçenekler sunulmaktadır. Üstelik günümüzde en çok oynanan 3 Android simülatör oyunu ücretsiz olarak siz kullanıcıları ile buluşmaktadır. Şimdi sizler için hazırladığımız bu yazımızda birbirinden farklı olağanüstü oyunlar hakkında bilgi vermek ve keyifli vakitler geçirmenizi sağlamak isteriz.


Train Driver

Tren simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkan Train Driver oyunu birçok kişinin kesinlikle tercihleri arasında yer alarak keyifli vakitler geçirmek istemektedirler. En çok oynanan 3 Android simülatör oyunu arasında yerini alarak birçok kişinin vazgeçilmezi olmayı başarmış bulunmaktadır. Siz kullanıcılar için özel olarak tasarlanan Train Driver oyunu en iyi simülatör oyunu olarak gündemimizde yerini almaktadır.

Aynı zamanda Train Driver oyununun oynanışı, grafikleri ve haritası ile dikkatleri üzerine çeken olağanüstü bir oyun olmaktadır. Oyun içerisinde hem treninize sürebilir ve hem de sizlere sunulan radyo seçenekleri arasında birini seçerek rahatlatıcı müzikler eşliğinde keyifli bir şekilde oyun oynama fırsatını elde edebilirsiniz. Tren yolculuğunu sevmeyen kişilerin dahi severek oynayabileceği ve büyük zevk alacağı oyunlar arasında yerini alarak birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Oyundan aldığınız atmosfer ile keyifli vakit geçirmenin tam zamanı!

Oyun içerisinde bazen karlı dağlar ve ağaçlar ile karşılaşabilir bazen dereler ve köprüler gibi alanlarda tren şoförlüğünüzü yapma fırsatını elde edebilirsiniz. Böylelikle hem keyifli bir şekilde uzun tren yolculuğuna eşlik edeceksiniz hem de keyifli vakit geçirmenin keyfini yaşamanın fırsatını bulabileceksiniz.

Train Driver 2018

Train Driver size farklı trenleri kullanma deneyimi sağlayacak bir tren simülatörü oyunudur. Bu oyunda buhar, yük ve dizel lokomotifler ellerinizde çalışıyor olacak....


Ultimate Car Driving

Araç sürme simülatörleri arasında popülerliğini arttıran ve birçok kişinin tercih ettiği Ultimate Car Driving oyunu Türk yapımcısı ile karşımıza çıkmaktadır. Ücretsiz bir şekilde olmasından dolayı birçok kişinin tercihleri arasında yer almaktadır. Sizlerin de muhakkak oynaması gereken simülatör oyunları arısında araç sürmeyi seviyorsanız bu oyunun bulunması gerekmektedir.

Böylelikle hem eğlenceli vakit geçirecek hem de sanki gerçekten araba kullanıyormuş gibi hissedebileceksiniz. Araba sürmeyi seven kişiler için en ideal seçimler arasında Ultimate Car Driving bulunmaktadır. Sizler de bu fırsatı değerlendirebilir ve keyifli vakit geçirme fırsatını elde edebilirsiniz.

Ultimate Car Driving, gerek haritası gerek araç tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken olağanüstü araba sürme simülatör oyunları arasında yer almaktadır. Üstelik GTA 5 oyununa en çok yaklaşan oyunlar arasında yer almasıyla günümüzde popülerliğini arttırarak ön plana çıkmayı başarmış bulunmaktadır.

Ultimate Car Driving Simulator

Ultimate Car Driving çarpıcı 3D araba yarışı ve sürüş oyunudur. En iyi araba yarışı simülatörü oyunlarından biri olan bu oyunun tadını çıkarın....


Taxi Sim

En çok oynanan 3 Android simülatör oyunu arasında yerini alan Taxi Sim oyunu her ne kadar eski bir oyun olsa dahi en çok tercih edilen ve severek oynanılan simülatör oyunları arasında yerini almaktadır. Sizlerin de kesinlikle tercihleri arasında bulunmalı ve bu keyifli oyunu kaçırmamanızı önermeliyiz.

Taxi sim oyunu taksi sürmek isteyen kişiler için vazgeçilmez anlara imzasını atacak oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizler de muhakkak bu olağanüstü oyun ile ön plana çıkabilir ve anın tadını çıkarma fırsatını bulabilirsiniz.