En iyi Android Ekran Video çekme Uygulamaları

  • 1147 okunma

En iyi Android Ekran Video çekme Uygulamaları

Android işletim sistemine sahip olan kullanıcıların en çok merak ettiği programların başında ekran çekme ve ekran kaydetme uygulamaları gelmektedir. Bu yüzden Android işletim sistemleri ile uyumlu olan programlar arasında en çok tercih edilen 4 programın hangileri olduğu konusunda merak ettiğiniz programları sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Ekran Video Kaydedici Sesli, Ekran Görüntü Çekme

Mobil kullanıcıların ekran kaydetme ve ekran çekme özelliği bulunan programlara olan talepleri her geçen gün artmaktadır. Android işletim sistemine sahip olan ve 100 Binden fazla kişi tarafından indirilen bu uygulamayı indirerek dilediğiniz zaman ekranınızda oynayan videoları kaydetme şansınız bulunmaktadır.
5 üzerinden 4.7 puan alarak bu konuda en başarılı programlar arasında yer alan bu programı indirmeniz durumunda sorunsuz bir uygulama çalışma fırsatınız bulunmaktadır.

Uygulamanın tamamen ücretsiz olması ve ana ekran kullanımının son derece basit olması kullanıcıların bu programa olan ilgilerinin artmasını sağlamaktadır. Sadece video değil aynı zamanda fotoğraf çekme konusunda da kullanıcılarına hizmet sunan bu programın özellikle video ve fotoğraf düzenleme imkanları da sunduğunu belirtelim.

Ekran Video Kaydedici

Ekran Video Kaydedici Sesli, Ekran Görüntü Çekme telefon ekranını HD olarak kaydeden bir uygulamadır. Uygulama sayesinde sınırsız olarak telefon ekranını hafıza kartına...


XRecorder

1 milyona yakın indirilme sayısı ile kullanıcıların en çok tercih ettiği uygulamalar arasında yer alan XRecorder programının Android işletim sistemlerinde çok sık tercih edildiğini belirtelim. Özellikle ekran resmi ve video özelliği aldırmayan birçok programda başarılı bir şekilde çalışan bu programı indirmeniz yeterli olacaktır.

Ekran görüntüsü kaydetme konusunda %100 başarılı olan bu programın aynı zamanda kaydettiğiniz verileri SD card özelliğine de depolama şansınız bulunmaktadır. En çok tercih edilen sosyal ağlar üzerinden bile dilediğiniz zaman ekran resmi alma şansınız bulunmaktadır.

XRecorder

XRecorder, Kaydedici telefon ekranının sesli ve HD kalitede kaydedilmesine aracı olacak bir uygulamadır. Tek tuşla kullanılabilen uygulama telefon ekranındaki detayların belirtilen görüntü...


Screen Recorder – Sesli Ekran kaydedici V Recorder

23 MB boyutunda olan ve 10 Milyondan fazla indirilmesi bulunan Screen Recorder – Sesli Ekran kaydedici V Recorder indirerek sizlerde sorunsuz bir şekilde bu uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda uygulamaya gelen güncellemelerden sonra uygulamada yer alan sorunları ortadan kaldıran firmanın sorunsuz çalışan bir uygulamayı sizlere sunduğunu da açıklamak istiyoruz.

Anahtar özellikleri de bulunan uygulama içerisinde sizlere özel olarak tasarlanan farklı türden kayıt sistemlerinin de bulunduğunu açıklamak istiyoruz. Bu sayede istediğiniz türden ekran kaydetme ve ses kaydetme özelliğini kullanarak sizlere uygun olan bölümleri rahatlıkla alma şansınız bulunmaktadır.

Screen Recorder

Dünya çapında 10 milyondan fazla insanın tercih ettiği Screen Recorder – Sesli Ekran kaydedici V Recorder kullandığınız mobil cihazların ekran videosunu almak...


SUPER Recorder

AIO Studio firması tarafından üretilen ve ülkemizde de en çok indirilen formalar arasında yer alan SUPER Recorder uygulamasını sorunsuz bir şekilde indirmek için Android cihazınızın bulunması yeterli olacaktır. 5 MB boyutunda olan ve 500 Binden fazla indirilme ile ülkemizde en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer alan Ekran Kaydedici Video Ekran Görüntüsü Çekme uygulaması Google Play Store üzerinde zaten ilk sıralarda bulunmaktadır.

Uygulamanın görüntülü konuşma sırasında da ekran kaydetme özelliğinin bulunması bu uygulamaya olan talebin bu kadar artmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de Ekran Kaydedici Video Ekran Görüntüsü Çekme uygulamasını indirirken uygulamanın sizlere sunulan kolaylıkları hakkında bilgi sahibi olmanız sizlere büyük avantajı beraberinde sizlere sunacaktır.

Ekran video kaydetme konusunda kullanıcılarına hem sesli hem de sessiz olmak üzere seçenekler sunan bu uygulamanın tamamen ücretsiz olması da sizlere büyük kolaylıkları sağlamaktadır. Profesyonel video çekme özelliği bulunan bu programı indirmek için Google Play Store üzerinden rahatlıkla indirebilirsiniz.

SUPER Recorder

SUPER Recorder, ekran kaydının HD olarak kaydedilmesine imkan tanır. Tek tuşla ekranı kaydetmenize neden olacak uygulama sayesinde dilediğiniz kadar kayıt yapabilirsiniz. HD...