Şişli Escort

En iyi Android ücretsiz VPN Uygulamaları

blank

En iyi Android ücretsiz VPN Uygulamaları – 2020

Kısıtlama getirilmiş olan siteleri giriş için ülkemizde en çok tercih edilen programların başında VPN uygulamaları gelmektedir. Özellikle de akıllı telefonların her geçen gün giderek artması beraberinde kullanıcıların yeni uygulamalara yönelmesine neden olmaktadır. Bu yüzden de sizlere En iyi Android ücretsiz VPN Uygulamaları hakkında merak ettiğiniz uygulamaların hangileri olduğu konusunda bilgileri sunacağız.


VPN 365 – Sınırsız Hızlı Ücretsiz VPN

android ücretsiz vpn 365

Tamamen ücretsiz bir uygulama olan VPN 365 uygulamasını cep telefonlarınıza indirerek uygulama üzerinden sorunsuz bir şekilde kısıtlı olan sitelere erişimi sağlayabilirsiniz. Uygulamanın gizlilik konusunda son güncellemelerinden sonra özellikle de herkese açık olan WİFİ alanlarında bile sorunsuz bir şekilde çalıştığını belirtmek istiyoruz.

Uygulama içerisinde yer alan VoIP ağlarını kullanarak görüntülü arama engelleme servisi de bulunduğundan dolayı bunu yapmak için belirtilen özellikleri aktif etmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda kullanıcılarına sunduğu bir diğer hizmetinde uygulama içerisinde sizlerin IP adresinizi saklayan bir özelikte olmasıdır. Tamamen ücretsiz olan bu uygulamanın herhangi bir ücret talebinde sizlerden bulunmayacağı garantisini de firma kullanıcılarına vermektedir.

VPN 365

VPN 365- Sınırsız Hızlı Ücretsiz VPN güvenilir olarak internete bağlanmanıza yardımcı olacak bir uygulamadır. Uygulama sayesinde erişim kısıtlamasına sahip olan sitelere bağlanabilir,...


Touch VPN Proxy ( Ücretsiz Güvenlik VPN Programı)

blank

Ülkemizde bulunan ve yasaklı olan sitelere girmek için kullanıcıların en çok tercih ettiği programların başında gelen Touch VPN Proxy programının en çok indirilen programlar arasında yer aldığını sizlere belirtelim. Özellikle Android işletim sistemine sahip olan kullanıcıların yakından bildiği ve güvenlik açığı neredeyse yok denecek kadar az olan bu programı indirmek için tek yapmanız gereken Google Play Store üzerinden sisteme giriş yaparak buradan işlemlerinizi tamamlamak olacaktır.

Tamamen ücretsiz olarak hizmet veren bu programı kullanmak için sizlerden herhangi bir şekilde kredi kartı bilgisini istemediğini de belirtmek istiyoruz. Oturum açma hızının da oldukça başarılı olduğunu düşündüğümüz zaman uygulamanın ne kadar başarılı ve stabil çalışma imkanını kullanıcılarına sunduğunu belirtmek istiyoruz.

Kullanımı son derece basit olan Touch VPN Proxy uygulamasının “Bağlan” düğmesine basmanız durumunda VPN aktif olarak çalışacak ve artık kısıtlı olan sitelere sorunsuz bir şekilde bağlanma fırsatını yakalamış olacaksınız.

Touch VPN

Touch VPN Proxy ( Ücretsiz VPN Programı) internete güvenilir şekilde bağlanmanıza yardımcı olacaktır. Uygulama üzerinden tek tuşla internetteki kısıtlamayı bitirebilir, erişim olmayan...


Ücretsiz VPN – Hotspot Shield

hotspot android vpn

Dünya üzerinden 1 Milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilen ve ülkemizde de en çok tercih edilen VPN programları arasında yer alan Ücretsiz VPN – Hotspot Shield programının detayları hakkında bilgiler sunalım. Kısıtlama bulunan her siteye giriş yapmanız için son derece uygun olan bu programı indirdiğiniz zaman giriş yapmak istediğiniz bütün sitelere sorunsuz bir şekilde erişme fırsatınızın da bulunduğunu sizlere belirtmek istiyoruz. Güvenlik açısında da son derece güvenli olan bu programı Android işletim sistemine sahip olan herkesin indirebileceğini belirtmek istiyoruz.

Hotspot Shield

Hotspot shield ile internet üzerinden yasaklı sitelere giriş yapabilmek için program kullanabilir veya DNS ayarlarınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Günümüzde her gün onlarca siteye...


Ücretsiz VPN – Kayıt Turma YOK: VPNhub

blank

200 binden fazla kullanıcı tarafından indirilen ve ülkemizde 5 üzerinden 4.5 puan alan bu uygulamanın da son derece başarılı olduğunu ve en çok tercih edilen uygulamalar arasında olduğunu belirtelim.

Üst düzey seviyede şifreleme özelliği bulunan ve IP adresinizi gizleyen bu uygulamanın siteleri engelleme özelliği de bulunmaktadır. Herkese açık olan WİFİ ağları üzerinden de sorunsuz bir şekilde sizlere erişim sağlayan Ücretsiz VPN – Kayıt Tutma YOK: VPNhub 60’dan fazla sunucu üzerinden sizlere bağlantı sunmaktadır.

Masa üstü kullanıcıları içinde uygun bir şekilde dizayn edilen bu uygulamanın Android işletim sistemi açısından da son derece stabil bir şekilde çalıştığını belirtmek istiyoruz. Veri girişinin ve çıkışının son derece başarılı olmasından dolayı uygulama üzerinden erişimi birden fazla cihaz ile yapma şansınızda bulunmaktadır.

VPNhub

İnternette güvenilir şekilde gezinmenizi sağlayacak VPNhub internete erişim kısıtlaması olmadan girmenize imkan sağlayacaktır. Uygulama sayesinde interneti daha özgür bir hale getirebilir, erişim...


Turbo VPN

blank

Akıllı cihazlarınız için en iyi 3 mobil VPN uygulamasını derledik. Ancak burada belirtilen hiçbir VPN uygulamasının %100 gizlilik sağladığını savunamayız. O sebeple en doğru kararı siz kendiniz verecek ve kendinize uygun en doğru VPN uygulamasını seçeceksiniz.

Turbo VPN, 100.000 kişinin aktif bir şekilde kullandığı ve tüm kullanıcıların %90 üzeri memnuniyet puanı bıraktığı bir VPN uygulamasıdır. Dünyanın mobil anlamda en beğenilen VPN uygulamalarından bir tanesi olan Turbo VPN, mobil cihazlarınıza indirebilmeniz ve gönül rahatlığı ile kullanabilmeniz için tamamen ücretsiz. Ancak uygulama içerisinde sunulan reklamları izlemeniz şartı ile. Uygulamayı kullanabilmek için Wi-Fi, LTE veya 3G bağlantılarınızın açık olması ve VPN sunucunuza buradan bağlantı vermeniz gerekiyor.

Turbo VPN

Günümüzde akıllı telefonlar ile geçirilen vakit artmakta. Bu durum göz önüne alındığında keyifli vakit geçirmek isteyenlerin karşılaştığı zorluklar son derece can sıkıcı...


VPN Proxy Master

blank

VPN Proxy Master uygulamasının Turbo VPN kadar aktif kullanıcı olmasa da şu an 10 milyon ve üzeri indirmeye sahip bir uygulamadır. Ara yüz olarak sade ve düz bir tasarım ile karşımıza gelen VPN Proxy Master, tamamı ile kullanıcıların bireysel gizliliğini sağlayabilmek adına üretilmiş ve biz son kullanıcıların karşısına çıkartılmış bir uygulamadır.

Bir VPN uygulamasından ne tür beklentiniz olabilirse VPN Proxy Master uygulaması tamamını karşılayabilir. VPN Proxy Master uygulaması yazılım kodlarını OpenCISE uygulaması ile tamamen açık kaynak sunmaktadır. Hali ile VPN uygulamasının içerisinde bulunan tüm kodları görebilir ve kendinize en uygun VPN uygulamasını oluşturabilirsiniz. OpenVPN protokolleri ile beraber UDP/TCP protokollerini kullanarak verilerinizin tamamını şifreleyen bu uygulama en güvenilir ve en kaliteli VPN uygulamaları arasında yer almaktadır.

VPN Proxy Master

VPN Proxy Master, Erişim engeli bulunan siteler veya uygulamalar ile karşılaşmak günümüzde sıklıkla karşılaşılan bir problemdir. Kimi zaman kişiyi korumaya yönelik kimi...


Free VPN – Betternet

blank

Free VPN – Betternet, adından da anlayacağınız gibi tamamı ile ücretsiz ve son kullanıcının beğenisine sunulmuş olan bir VPN uygulamasıdır. Eğer ücretsiz VPN arayışınızı hala sürdürüyor ve diğer iki seçeneği elediyseniz son seçenek olarak karşınıza mutlaka Free VPN’i sürmeliyiz. Çünkü kendine has özellikleri ile adeta ücretli VPN uygulamalarına kafa tutmakta. Gerçek manada hızlı ve esnek yapısı ile güçlü ve gizli bir VPN bağlantısı sunmaktadır.

Betternet VPN

Betternet VPN android kullanıcıları için etkili bir çözüm sunan VPN uygulamasıdır. İnternette geçirilen vaktin güvenli olması herkesin aradığı bir unsurdur. Güvenli uygulamalar...

Puanlama
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 •   5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478