Şişli Escort

En İyi Fitness ve Spor uygulamaları

blank

Android İçin En İyi Fitness ve Spor uygulamaları

Akıllı telefonlarda yer alan bazı uygulamalar ne kadar zararlı olsa da aslında son derede yararlı olan uygulamalarda hayatımızın bir köşesinde yer almaktadır. Bugün sizlere Fitness ve spor konusunda yardımcı olan uygulamalar hakkında bilgileri buradan açıklamak istiyoruz. En İyi Fitness ve Spor uygulamaları arasında ilk 4. Sırada yer alan uygulamaların neler olduğu konusunda bilgiler sunmak istiyoruz.


Ev Egzersizleri – Öğün Planlayıcı

ev egzersizleri öğün planlayıcı

50 Milyondan fazla indirilme sayısı bulunan Ev Egzersizleri öğün planlayıcı uygulamasının 5 üzerinden aldığı 4,8 puan aslında ne kadar başarılı bir uygulama olduğunu bizlere göstermektedir. 11 MB boyutunda bir program olan bu uygulama hakkında sizlere bilgiler sunmak istiyorum.

Çalışma hayatımızın giderek artması beraberinde spor yapma imkânımızın giderek kısıtlanmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de Ev Egzersizleri – öğün planlayıcı uygulaması bizlere çok büyük kolaylıklar sunarak spor ve egzersiz yapmamıza imkân sunmaktadır.

Kişilere en uygun hareketleri belirleyen program içerisinde günlük olarak sizlere kolay hareketler sunarak spor yapmanıza imkân sağlayarak bu programı indirerek gündelik hayatta kullanabilirsiniz. Isınma ve diğer hareketlerin program içerisinde yer almasından dolayı uygulamayı indirerek sorunsuz bir şekilde program yapabilirsiniz.

Ev Egzersizleri – Öğün Planlayıcı

Ev Egzersizleri – Öğün Planlayıcı android uygulaması ile pahalı ekipmanlara ve özel hocaya ihtiyaç duymadan vücudunuzu şekle sokabilirsiniz. Yapmak istediğiniz sadece karın...


Fitness & Vücut Geliştirme

fitness vücut geliştirme uygulaması

10 Milyon civarında indirilen bir uygulama olan Fitness & Vücut Geliştirme programının içeriği hakkında sizlere bilgiler sunmak istiyoruz. Uzman kişiler tarafından oluşturulan ve vücut geliştirme konusunda sizlere son derece faydalı programlar sunan Fitness & Vücut Geliştirme uygulamasını indirerek ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Özellikle de program içerisinde yer alan hareketlerin hangi bölgelere iyi geldiği konusunda detaylı anlatımların sizlere daha kolay bir imkân sağladığının da altını çizmek istiyoruz. Uygulama içerisinde yer alan satın alma öğeleri için 3.69 TL ile 379,99 TL arasında değişen fiyatlara satın alma işlemleri yapabilirsiniz. Masa başı çalışma sisteminin giderek yaygınlaşmasından dolayı insanlarına artık hareketsiz kalması bu tarz programlara olan ilgilerin artmasına neden olmaktadır.

Fitness & Vücut Geliştirme

Ev ortamında yaptığınız egzersizler sayesinde de formda kalabilirsiniz. Bunun için Fitness & Vücut Geliştirme tarafından geliştirilen egzersiz planlarına sadık kalmanız yeterli olacaktır....


30 Günde Kilo Ver

30 günde fit bir vücut

50 Milyondan fazla indirilme sayısı bulunan bir uygulama olan 30 Günde Kilo Ver uygulamasının içeriği hakkında siz değerli okurlarımıza bilgiler sunmak istiyoruz. Uygulama içerisinde yer alan menülerde Antreman planları, Evde Egzersiz uygulaması, Diyet Planları koç ipuçları ve ekipman gerektirmeyen hareketler olarak ana başlıklar altında toplanmaktadır.

Bu menüler sayesinde sizlerde artık evinizde oturduğunuz yerden sorunsuz bir şekilde spor yapma ve Fitness yapma şansını bulmuş olacaksınız. Hatta uygulama içerisinde ilk başladığınız zamanlarda olan kilonu ile uygulamanın sizlere söylediği programları yapmanız durumunda kaybettiğiniz kiloların takibini program üzerinden yapabilirsiniz.

30 Günde Kilo Ver

30 Günde Kilo Ver, android spor ve fitness uygulaması ile 30 günde egzersiz planına sadık kalırsanız gözle görünür şekilde değişimler yaşayabilirsiniz. Öncelikle...

30 Günlük Zorlu Fitness Görevi

30 günlük zorlu fitness antremanı

Fitness programlarına olan ilginin her geçen gün artması beraberinde uygulamalara olan taleplerin gelişme göstermesine neden olmaktadır. Bu yüzden de sizlere En iyi Fitness ve Spor Uygulamaları hakkında bilgiler sunacağız. Bugün 4. Sırada 30 Günlük Zorlu Fitness Görevi uygulamasını siz değerli okurlarımıza açıklamak istiyoruz.

Uygulama içerisinde yer alan bazı satın alma öğelerini alarak profesyonel şekilde çalışma şansınızda bulunmaktadır. Hatta uygulama içerisinde yer alan 30 Günlük plan üzerinde sizlere belirlenen planları da yaparak kısa sürede kilo verme şansınız yakalamış olacaksınız.

Uygulama içerisinde yer alan Koç ipuçları sayesinde programlarınızı daha da sıklaştırma şansını yakalamış olacaksınız. Ekipman olmadan yapacağınız antreman programlarını da kullanarak evin içerisinde kolay bir şekilde kilo verme şansınız bulunmaktadır. 30 günlük verilen programı yapmanız durumunda gözle görülür değişikliğin sizlerde farkına varacak ve sağlıklı bir şekilde yaşama şansını bulacaksınız.

Puanlama
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 •   0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478