Şişli Escort

En iyi Mobil Battle Royale Oyunları

en çok oynanan mobil hayatta kalma oyunları

En iyi Hayatta Kalma Oyunları

Android oyun severlerin telefonlarında yada en çok oynadıkları oyunlar arasında şüphesiz Battle Royale yani Hayatta kalma, sona kalan olma türündeki oyunlar gelmektedir. Android Mobil cihaz kullanıcılarının google play’de ve sosyal medyadaki verilerine bakıldığında en çok oynanan oyunları listeleyerek bir kaç özelliklerini açıklayalım. Bu listede Mobil platforma yeni gelen, Zula Mobile, Bora Mobile, Call Of Duty, Apex Legends gibi oyunlar dahil değil.


Grand Battle Royale: Pixel FPS

10 milyon üzerinde kullanıcı tarafından indirilen ve 5 üzerinden 4 puan alan bu oyun listenin ilk sırasında kendisine yer bulmaktadır. 108 MB boyutunda bir oyun olan Grand Battle Royale: Pixel FPS hakkında kullanıcıların merak ettiği detayları sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Askeri oyunlar arasında piksel oyunu olarak en dikkat çeken Grand Battle Royale: Pixel FPS oyunu özellikle çevrimiçi olarak farklı oyuncular ile oynama fırsatını sizlere sunmaktadır. Bu yüzden de bu oyunu oynarken arkadaşlarınız ile veya tanımadığını kişiler ile oynayarak eğlenceli dakikalar geçirme şansınız bulunmaktadır.
Tamamen ıssız olan bir adaya hayatta kalma uçağından atlayarak amansız bir mücadele içerisinde hayatta kalmaya hazır mısınız? Bu sayede sizlerde düşmanlarınız ile amansız bir mücadele içerisine girerek hayatta kalma mücadelesi vermiş olacaksınız.

Grand Battle Royale: Pixel FPS

Grand Battle Royale: Pixel FPS mobil cihazlar için tasarlanmış bir aksiyon oyunudur. Çok oyunculu bir savaş oyunu olan oyunda temel amaç hayatta...


Battlelands Royale

Futureplay firması tarafından geliştirilen ve En İyi Battle Royale oyunları arasında yer alan Battlelands Royale oyunu hakkında kullanıcıların merak ettiği bilgileri buradan açıklamak istiyoruz. 10 Milyon üzerinde kullanıcısı bulunan ve 5 üzerinden 4.2 puan alan bu oyunun içeriğine hep birlikte bakalım.

Mobil cihazlar için uyumlu hale getirilen ve mobil cihazlarda 32 oyuncu ile aynı anda sizlere oyun oynama fırsatını sunan bu oyun içerisinde 5 dakikalık savaşlara hazır mısınız? Özellikle de oyunun menülerinin son derece sade olması sizlere oyuna giriş açısından zaman kaybı yaşatmadan oyun oynamanıza imkan sunmaktadır.

Oyun içerisinde dilerseniz tekli savaş yapabilir, dilerseniz de üç arkadaşınız ile düşmanlarla mücadele etme fırsatını yakalamış olabilirsiniz. Oyunda belirlenen görevleri başarılı bir şekilde yapmanız durumunda ise karakterlerinizin güçlerini kısa süre içerisinde yükseltme şansını yakalamış olacaksınız.

Battlelands Royale

Battlelands Royale çok oyunculu bir savaş oyunudur. Silahlarla dolu bir adada diğer oyuncularla yüzleşeceğiniz bir aksiyondur. Bu macerada sağ kalan oyuncu oyunu...


Rules Of Survival

50 Milyon üzerinde indirilme sayısı bulunan Rules Of Survival oyunun içeriği hakkında merak ettiğiniz bilgileri siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz. Türkiye üzerinde 50 Milyon indirilmesi olan bu oyunun Dünya üzerinde 500 Milyondan fazla indirilmesi bulunmaktadır.

300 farklı oyuncunun aynı anda farklı haritalar üzerinde oyun oynamasına imkan sunan Rules Of Survival oyunu özellikle muazzam grafikleri ile oyun severler tarafından oldukça fazla rağbet görmektedir. 120 mağdur kişinin savaş alanında yalnız başına olmasından sonra sizlere bu oyun içerisinde katılarak bunlarla amansız bir mücadele örneği verebilirsiniz. Hızlı olmak ve hayatta kalmak için vereceğiniz bu amansız mücadeleden bakalım kimler galip gelip gelecek hep birlikte göreceğiz.

Rules Of Survival

Rules Of Survival, 2017 yılında piyasaya sürülen Rules Of Survival Dünya çapında 230 milyon oyuncuya ulaşan mobil oyundur. Mobil cihazlarda sıklıkla tercih...


Survival Heroes – MOBA Battle Royale

Hayatta kalmak için amansız bir mücadele vereceğiniz oyun olan Survival Heroes – MOBA Battle Royale oyunu ile ilgili kullanıcıların merak ettiği bilgileri buradan açıklamak istiyoruz. Yeni versiyonu ile kullanıcıların karşısında çıkacak olan Survival Heroes – MOBA Battle Royale oyunun da özellikle yeni haritaların eklenecek olması oyun severlerin bu oyuna olan ilgisinin artmasına neden olacaktır. Toplamda 7 farklı görünümü olan oyun içerisinde 4 farklı yeni avatar eklenmiştir.

99 farklı oyuncu ile vereceğiniz savaştan galip gelmek için sizlere verilen görevleri başarılı bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Hatta karakterlerinizin daha da güçlenmesini sağlamak için tek yapmanız gereken görevleri en kısa süre içerisinde yapmak ve başarılı bir şekilde oyun oynamaya devam etmeniz gerekmektedir. Oyunu oynamak için sürekli olarak internet bağlantınız olmalıdır ve cihazınızın en az Android 4.0 cihazı olması gerekmektedir.

Survival Heroes

Survival Heroes – MOBA Battle Royale, Battle Royale ve Mobanın oyun mekaniklerini birleştiren bir oyun çeşididir. Çevrimiçi savaşlardan hoşlananlar için ideal yapıya...

Puanlama
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 •   0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478