Şişli Escort

En iyi Android Müzik Uygulamaları

blank

En Çok İndirilen Android Müzik uygulamaları

Android işletim sistemleri için en çok tercih edilen En iyi Müzik uygulamalarından bir kaç tanesini paylaşalım. Akıllı telefonlarda müzik dinleme ve indirme programlarına olan talebin çok fazla olmasından dolayı bu uygulamalardan dikkat çekenleri listeledik, eğer sizde telefonunuzda kaliteli bir video oynatıcı arıyorsanız fikir sahibi olmanıza katkı sağlayabiliriz.


Müzik Keyfi : Şarkı İndirme Programı

https://i.hizliresim.com/OKEpPD.png

Google Play Store üzerinde en çok tercih edilen uygulamaların başında gelen Müzik Keyfi : Şarkı İndirme Programı aldığı 4.5 Milyon yorum ile kullanıcıların en çok tercih uygulamalar arasında yer almaktadır. 100 Milyondan fazla kullanıcının tercih ettiği ve kullanıcıların son derece memnun olduğu bu uygulama içerisinde bulundurduğu milyonlarca şarkı ile sizlere hizmet vermektedir.

Özellikle kullanıcılarına internetsiz bir şekilde şarkı dinleme hizmeti de sunan Dezeer Müzik Çalar: Şarkı İndirme Programının bu özelliği sayesinde en çok tercih edilen uygulamaların başında geldiğini belirtelim. Uygulama içerisinde yer alan 56 Milyon şarkı ile kullanıcılarına hizmet veren bu uygulamanın tamamen ücretsiz olması da bu listede kendisine ilk sırada yer bulmasına neden olmaktadır.

blank


Müzik Çalar

blank

Android cihazlar için en çok tercih edilen en iyi müzik uygulamaları arasında Müzik Çalar uygulaması ikinci sırada yer almaktadır. 5 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilen bu uygulamanın özellikle son yaptığı güncellemelerden sonra hatalarını da gidermesi kullanıcıların bu programa olan taleplerinin artmasını sağlamaktadır.

Özellikle müzik dinlemek istediğiniz zaman daha önceden indirmiş olduğunu müziklerin internetinizden gitmesini de engelleyerek arka plan üzerinde dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Son derece başarılı bir uygulama olan Müzik Çalar’ın pro sürümünü de paralı bir şekilde temin ederek alabilirsiniz. Ücretsiz olan uygulamasında da sorunsuz bir şekilde müzik dinleme imkanınızın bulunması sadece arada bir karşınıza reklamların çıkmasına neden olacaktır. Bu da ücretsiz olan bir uygulama için sorun teşkil etmeyecek olan boyutlardadır.

Müzik Çalar – MP3 Çalar

Android cihazınız için en kaliteli müzik çaları arıyorsanız bu uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. En kaliteli müzik deneyimini yaşamak için bu uygulamadan faydalanmanız şarttır....


Şarkı Evreni – Bedava MP3 indir

5 Milyona yakın indirilme sayısı bulunan ve Android işletim sistemine sahip olan telefonlar tarafından çok fazla tercih edilen Şarkı Evreni – Bedava MP3 indir uygulamasını indirerek sizlerde sorunsuz bir müzik ziyafeti çekebilirsiniz. Şarkı Evreni – Mp3 indir uygulamasının en çok tercih edilen uygulamalar arasında 3. Sırada bulunduğunu belirtmek istiyoruz.

40 milyondan fazla şarkıyı içerisinde bulunduran bu uygulamanın özellikle internetsiz ortamda da sizlere müzik ziyafeti sunması kullanıcıların bu programa olan talebinin artmasını sağlamaktadır. Uygulama içerisinde satın alma öğelerinin de bulunduğunu ve sizlere pro özelliği sunduğunu açıklamak istiyoruz. 3.99 TL ile 29.99 TL arasında değişen fiyatlar ile uygulama içerisinde pro özelliğini kullanabilirsiniz.

blank


Müzik Çalar – MP 3 Çalar

blank

184 Bin kullanıcı tarafından yorumlanan ve 5 üzerinden 4.6 puan alarak ne kadar başarılı bir uygulama olduğunu gösteren Müzik Çalar – MP 3 Çalar uygulaması da Android cihazlar arasında en çok tercih edilen Müzik uygulamaları arasında 4. Sırada yer almaktadır. 10 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilen ve son getirdiği güncellemeler ile listenin ilk sıralarına taşınmaya başlamaktadır.

Ekolayzır desteği de bulunan Müzik Çalar – MP 3 Çalar uygulamasının özellikle tüm ses formatlarına uygun bir uygulama olması beraberinde kullanıcıların bu kadar fazla tercih etmesine neden olmaktadır.

Arayüz olarak da son derece sadece ve kullanım bakımından kullanıcıları zorda bırakmayan bu uygulamayı indirmek istediğiniz zaman Müzik Çalar – MP 3 Çalar uygulaması yazmanız veya En iyi Müzik uygulamaları yazmanız yeterli olacaktır. Logo olarak ise nota bulunan ve kırmızı turuncu logosu bulunan Müzik Çalar – MP 3 Çalar uygulamasının ücretsiz olduğunu da belirtmek istiyoruz.

Müzik Çalar – MP3 Çalar

Android cihazınız için en kaliteli müzik çaları arıyorsanız bu uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. En kaliteli müzik deneyimini yaşamak için bu uygulamadan faydalanmanız şarttır....

Puanlama
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Half
 •   4.3
 • 3 ratings
3 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 33.3% 0% 66.7%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Half
3 ratingsX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 33.3% 0% 66.7%
5
2
4
0
3
1
2
0
1
0
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
blank
 • Mehmet Ali Çırak3 ay önce
 • Açıkçası uygulamaların hepsi birbirinden güzel faydalı bir yazı olmuş ellerinize sağlık.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478