Şişli Escort

En İyi Temizleme ve Hızlandırma uygulamaları

blank

Android Temizleme ve Hızlandırma uygulamaları

Akılı telefonlarda son zamanlarda meydana gelen yavaşlamalar kullanıcıların canının sıkılmasına neden olmaktadır. Her geçen gün yeni çıkan telefonlar eski telefonlarda telefon yapımcılarının zaman içerisinde yavaşlatma yapmasına ve kullanıcıların zor durumda kalmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de sizlere bugün En İyi Temizleme ve Hızlandırma uygulamaları hakkında merak edilen bilgileri açıklamak istiyoruz.


Clean Master_RAM Temizleyicisi ve Antivirüs

blank

1 Milyara yakın indirilme sayısı ile bu alanda lider olan Clean Master_RAM Temizleyicisi ve Antivirüs programı telefonlarda gereksiz olan bütün öğeleri silerek sizlere ciddi alanda fayda sağlamaktadır. Özellikle de 1 Milyardan fazla kullanıcı tarafından tercih edilmesi bu programın aslında ne kadar başarılı olduğunu bizlere göstermektedir.

Telefonlarınızda yer alan gereksiz dosyaları temizleme özelliğinin yanı sıra, telefonlarınıza indireceğiniz uygulamalarda olan zararlı yazılımlar hakkında da sizlere bilgiler sunmaktadır. Aynı zaman ücretsiz bir şekilde sizlere antivirüs hizmeti de sunan Clean Master_RAM Temizleyicisi ve Antivirüs programının ücretsiz olması bu kadar fazla tercih edilmesine neden olmaktadır. Telefonlarınızda meydana gelen yavaşlamalara karşıda son derece başarılı olan uygulama sayesinde temizleme görevini yerine getirdikten sonra telefonlarınızda hızlanma oluşacağına emin olabilirsiniz.

Clean Master

Clean Master; dünyanın en çok indirilen programları arasında bulunmaktadır. Dünya üzerinde bir milyardan fazla kullanıcının tercihi olmaktadır. Bu uygulama sayesinde akıllı telefonunuzun...


Telefon Hızlandırıcı – Çöp Temizleyici

blank

50 Milyondan fazla kullanıcının tercih etmiş olduğu ve telefon temizleme ve hızlandırma konusunda son derece başarılı olan Telefon Hızlandırıcı – Çöp Temizleyici uygulaması hakkında merak edilen bilgileri siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Android işletim sistemlerine yönelik çıkartılan ve son derece başarılı olan bu uygulamanın sizlerin gözünüzün önünde olmayan gereksiz uygulamaları ve dosyaları silme konusunda son derece başarılı olduğunu belirtelim. Özellikle bu sayede telefonlarınızın yavaşlamasına neden olan birçok dosyanın sorunsuz bir şekilde silinmesini sağlayabilir ve beraberinde telefonunuzun hızlanmasını sağlayabilirsiniz. Telefonlarımıza yer alan RAM’in rahatlaması telefonlarımızın oldukça başarılı bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır.

Telefon Hızlandırıcı – Çöp Temizleyici

Android bir telefona sahipseniz ve telefonunuzun performansından memnun değilseniz telefon hızlandırıcı ve çöp temizleyici uygulamasını kullanmalısınız. Telefonunda çok fazla gereksiz dosya bulunan...


Temizleyici – Telefon Yükseltici

blank

Önemsiz olarak telefonlarımızda yer alan dosyaların zaman içerisinde telefonlarımıza şişme yapması ve telefonun stabil bir şekilde çalışmaması karşımıza çıkan sorunların başında gelmektedir. Bu yüzden de Temizleyici – Telefon Yükseltici uygulamasını cihazınıza indirerek sorunsuz bir şekilde telefonlarınızı temizleme şansını yakalamış olacaksınız.

Özellikle de gereksiz olarak gördüğü ve telefonlara hiçbir şekilde silinmesi zarar vermeyecek olan bütün programların silineceğinin altını çizmek istiyoruz. Aynı zamanda kullanıcılarına çok ciddi oranlarda pil tasarrufu da sağlayan bu uygulamayı ücretsiz bir şekilde edinerek sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Temizleyici – Telefon Yükseltici

Telefon Cleaner olarak bilinen bu uygulama sayesinde çok daha hızlı çalışan bir akıllı telefona sahip olabilirsiniz. Phone Cleaner&Booster& App Locker uygulaması olarak...


Speed Booster (Hızlandırıcı)

blank

5 Milyon üzerinde kullanıcı sayısı bulunan ve son zamanlarda oldukça fazla kişi tarafından tercih edilen bir uygulama olan Speed Booster (Hızlandırıcı) hakkında siz değerli okurlarımıza bilgiler sunmak istiyoruz. Özellikle arayüz olarak son derece basit bir kullanımı olan bu uygulamanın tek bir dokunuş ile temizleme imkanı sunması kullanıcıların rahat bir şekilde işlem yapmasına neden olmaktadır.

Depolama alanında yer açmak için çöp olan dosyaları son derece basit bir şekilde bulan ve kolay bir şekilde temizleyen bu programın bu kadar başarılı olmasının nedenleri arasında ücretsiz olması ve telefonlarda herhangi bir zarar verici detayının bulunmaması gelmektedir.

Telefonlarda zaman içerisinde meydana gelen çalışmalardan sonra ısınmaların önüne geçmek için de CPU sistemini devreye sokarak telefonun kısa süre içerisinde yeniden belirlenen soğukluk seviyesine gelmesine neden olmaktadır. Bu sistem sayesinde cep telefonlarınıza çok çabuk ısınma meydana gelmesinin de önüne geçerek olası bir riskin ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Yapmış olduğunuz taramalarda sizlere ortalama olarak %30 oranında bir alan açarak telefonunuzun rahat bir şekilde çalışmasına imkan sağlamaktadır.

Speed Booster

Speed Booster, Dünyanın en küçük hızlandırıcı uygulaması olarak bilinen Speed Booster sayesinde akıllı telefonunuzu çok daha hızlı bir şekilde kullanma şansına sahip...

Puanlama
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 •   4
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 100% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 100% 0%
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478