Şişli Escort

En iyi Whatsapp Benzeri 3 Mobil Uygulama

blank

Günümüzde pek çok kişi tarafından kullanılan Whatsapp durumlarında reklam görüneceğine dair bilgiler bulunarak kullanıcılar tarafından alternatif şekilde kullanılacak Whatsapp benzeri mesajlaşma uygulamalarını araştırmış bulunmaktadır. 2020 yılında popülerliğini arttıracak en iyi Whatsapp benzeri 3 mobil uygulama hakkında sizler için araştırma yaparak sizlere detaylı bilgi vermek isteriz.

Whatsapp uygulaması 2012 yılında kurulmasıyla birlikte kısa süre içerisinde milyonlarca insana ulaşarak kullanılmaya başlamış bulunmaktadır. Reklam’a yer vermemesinden dolayı birçok kişi tarafından tercih edilme sebepleri arasında yerini almaktadır. Aynı zamanda kullanıcı verilerini kimseyle paylaşmama sözünü vermesiyle beraber birçok kişinin beğenisini kazandırmış bulunmaktadır. Aynı zamanda Facebook 2014 tarihinde 19 milyon dolar ödeyerek Whatsapp’ı satın alarak gündemimizde bulunmaktadır.

Hem Facebook da hem de Instagram kullanıcıların verilerinden hareket ederek reklam gösterimi yapmasıyla birlikte finansal kaynakları arasında reklam bulunmaktadır. Aynı zamanda Whatsapp’da Facebook için reklam alanı olarak gündemimizde yerini almış bulunmaktadır. Ancak Facebook kullanıcılarını kaybetmesinden dolayı gelirleri azalmaya başlamasından dolayı Whatsapp üzerinden de reklam yapılacağı hakkında bilgilere ulaşılmış bulunmaktadır.
sosyal medya bayilik
Facebook kullanıcı sayısını kaybetmesinden dolayı geliri azaldığı için artık Whatsapp da durum bölümünde birbirinden farklı reklam görmeye başlayacaksınız. Ancak Whatsapp üzerinde hakkımızda belirtilen bilgilerin alınmasıyla birlikte reklam olarak karşımıza çıkması hepimiz için rahatsız edici bir durum haline dönüşecektir. Bundan dolayı insanlar üzerinde Whatsapp benzeri mobil uygulamalar hakkında araştırma yaparak gündemimizde bulunmaktadırlar. Bizlerde sizin için En iyi Whatsapp benzeri 3 mobil uygulama hakkında bilgi toplayarak sizlerle paylaşmak isteriz.


BİP Messenger

whatsapp alternatifi uygulamalar

Turkcell hattını kullanan kişiler için anlık mesajlaşma uygulamaları arasında 2020 yılının en iyi Whatsapp benzeri 3 mobil uygulama arasında BİP Messenger yer almaktadır. Arkadaşlarınızla, ailenizle sohbet etmek amacıyla en ideal seçimleriniz arasında yerini almaktadır. Aynı zamanda Whatsapp uygulamasına benzemesiyle alakalı olarak gelişmiş özellikleri sayesinde kullanıcıların dikkatini çekmektedir.

BİP Messenger uygulaması ile telefon numaranızı girerek giriş yapma fırsatını bulabilirsiniz. Telefonunuza gelecek olan BİP şifresini gerekli olan alana girmeniz doğrultusunda artık sevdikleriniz ile çok rahat bir şekilde sohbet etme fırsatını elde edebileceksiniz. Böylelikle rehberinizde yer alan tüm kişilere anlık mesaj gönderebilirsiniz. Aynı zamanda yazdıklarınıza özel simge ekleyerek de sınırsız mesajlaşmanın keyfini çıkarabilir ve sevdiklerinizle sohbet edebilirsiniz. Aynı zamanda sohbet ettiğiniz kişilerin Whatsapp uygulaması benzer özellikleri arasında bulunan mesajınızı okuyup okumadığını görme fırsatını bulabileceğiniz gibi uygulamaya en son ne zaman girdiğini görme imkanınız da bulunmaktadır.

BİP Messenger uygulaması mobil şebeke ya da WİFİ bağlantısı sayesinde kullanım sağlanmaktadır. Eğer Türkcell hattı kullanıyorsanız BİP Messenger’ın sizlere sunmuş olduğu avantajlar arasında ilk 3 ay erişim ve uygulama kapsamı içerisinde mobil internet ücreti alınmayacaktır. Bu avantajı bitirmeniz doğrultusunda WİFİ ya da mobil internet tarifeniz üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.

Bip Messenger

Anlık mesajlaşma programı olarak karşımıza çıkan ve tamamen yerli yapım olan Bip Messenger, son zamanlarda WhatsApp’a alternatif olarak en çok tercih edilen...


Line

whatsapp benzeri uygulama

En iyi Whatsapp benzeri 3 mobil uygulama arasında yerini alan Line programı birçok kişi tarafından tercih edilerek popülerliğini arttıran uygulama olmayı başarmış bulunmaktadır. Line, mesaj gönderme özelliğine sahip olmasıyla birlikte sesli ya da görüntülü görüşme yapma fırsatını da sizlere sunmaktadır. Özellikle Asya ülkeleri arasında en çok kullanılan uygulama içerisinde 10 binden fazla birçok sticker ve ifade bulunmaktadır. Aynı zamanda ünlü stickerları da bulunarak gündemimize gelmektedir.

Line uygulaması üzerinden kullanıcılar birbirleriyle ücretsiz olarak oyun oynama fırsatını da bulabilmektedir. Böylelikle hem sevdiklerinizle sınırsız bir şekilde sohbet edebilir hem de ücretsiz bir şekilde sevdikleriniz ile birlikte oyun oynayarak keyifli vakitler geçirme fırsatını yaşayabilirsiniz.

LINE Ücretsiz Arama ve Mesaj

Line çıkartmalar, sosyal oyunlar, görüntülü arama ve servise bağlanan bir dizi eşlik eden uygulama sunmak için WhatsApp gibi temel hizmetlerin ötesine geçen...


Viber

blank

En iyi Whatsapp benzeri 3 mobil uygulama arasında yerini alan ve sevdiklerinizle sınırsız bir şekilde vakit geçirebileceğiniz olağanüstü uygulamalar arasında bulunmaktadır. Whatsapp özellikleri arasında yer alan en güçlü özellik olarak gündeme çıkan mesajları istediğiniz zaman silme özelliği Viber uygulaması ile de bularak birçok kişinin ideal seçimleri arasında bulunmaktadır. En belirgin özellikler arasında ise uygulama içerisinde istediğiniz mesajı anında gizleme özelliği de birçok kişinin dikkatini çekmektedir.

Uygulama içerisinde yer alan oyunları oynayabilir ve sevdikleriniz ile birlikte ücretsiz bir şekilde sınırsız olarak mesajlaşma fırsatını elde edebilirsiniz. Mesajlara şifre koyarak gönderebilirsiniz. Böylelikle karşınızda ki kişi ile canınız sıkılınca eğlenme fırsatını bulabileceksiniz.

Viber Messenger

Viber kullanıcıların diğer tüm Viber kullanıcılarına ücretsiz olarak telefon görüşmesi yapmasına ve kısa mesaj göndermesine olanak sağlayan bir mobil mesajlaşma servisidir. Bu...

Puanlama
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 •   5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok Kötü! Kötü Fena Değil Güzel Çok Güzel!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478