Forsaken World Gods and Demons

Forsaken World Gods and Demons

  • 4.2/5 (8 oy)
  • 284 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiYouzu
  • İşletim Sistemi Android 4.4 ve sonrası

Forsaken World: Gods and Demons, büyük boyutlarda bir açık dünya fantastik MMORPG oyunudur. Hazinenin ve ihtişamın istekleri beklediği, maceranın asla ve asla sona ermediği bir dünyaya katılın. Bir ejderhanın inine baskın yapın, kayıp eserleri arayın veya tüm bu adrenalin dolu işlerden sonra gölgede balık tutmanın keyfini çıkartın. Yaptığınız her şey, Calindor’un geleceğini şekillendirecek ve destansı hikaye olaylarıyla çevrenizdeki dünyayı etkileyecek. İzini bırak ve efsane ol.

Canlı Bir Dünya

Kendinizi Forsaken World’ün nefes kesici manzaralarına bırakın. Arazinin her santimini keşfederken ve birçok sırrını ortaya çıkarırken Calindor’un en iyi manzarasını görmek için gökyüzüne çıkın. Uzun bir maceranın ardından en iyi ruhlara ulaşabilmek için doyurucu cüceleri ziyaret edin veya dertlerinizi ortadan kaldırmak için Elflerin büyüleyici güzellikte olan melodilerinin tadını çıkarın. Diğer oyuncularla etkileşime geçin, mallarınızı ve kaynaklarınızı refah seviyenizi arttırmak ve daha güçlü olmak adına takas edin.

Büyük Ölçekli PvP Mücadelelerine Dahil Olun

İşgalci Fırtına Lejyonu, savaşan gruplar ve vahşi yaşam dünyayı tehlikeli bir yere dönüştürdü, ancak tüm tehditler harici değil. Kaosun ortasında, loncalar toprak ve kaynaklar konusunda birbirleriyle şiddetli bir şekilde çatışıyor. İttifaklar kuracak ve barışı koruyacak mısınız, yoksa ebedi zafer adına fethedecek misiniz? Neye karar verirsen ver, yalnız değilsin! Bir lonca oluşturun ya da katılın, Lonca Kaleleri inşa edin ve bir kurtarıcı ya da fatih olun!

Oyun Keyfini Dilediğiniz Çıkartın

İstediğiniz zaman sınıfınızı değiştirin ve karakterinizi uygun gördüğünüz şekilde özelleştirin. Savaş tarzınıza uyacak yetenekleri karıştırın, eşleştirin ve gerçek sizi ortaya çıkarmak için görünümünüzü çeşitli kostümlerle özelleştirin. Forsaken World’de her oyuncu birbirinden farklı görünüme sahip. Çok çeşitli özelleştirme seçeneklerini kullanarak kendi oyun tarzınızı geliştirin ve en büyük zorluklara karşı test edin.