Fotoğraf Düzenleyici - Kolaj Photo

Fotoğraf Düzenleyici – Kolaj Photo

  • Oy ver
  • 320 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiInShot Inc.
  • İşletim Sistemi Android 4.3 ve Üzeri

Fotoğraflarınızın çok daha iyi olmasını istiyorsanız kesinlikle bu uygulamayı indirmelisiniz. Çünkü, bu uygulama, fotoğraflarınızın düzenlenmesi adına ihtiyacınız olan her detayı size sunmaktadır. Birçok efekt, filtre, kılavuz ve çizim araçları sayesinde çok daha kaliteli fotoğraflara sahip olabilirsiniz. Buna ek olarak, düzenlemiş olduğunuz birden çok fotoğrafı bir araya getirerek ortaya harika kolajlar çıkartabilirsiniz.

Doğal, sıcak, latte, artistik, süsleme gibi efektler bu uygulamada yer almaktadır. Tatil, emoji, hayvan ve daha birçok etiketler yine bu uygulamanın özellikleri arasında bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, fotoğraflarınızı kesmeye veya kırpmaya gerek duymazsınız. Çünkü, fotoğraflarınız, Instagram için uygun boyutlarda düzenlenmektedir.

Fotoğraf düzenleyici – kolaj photo uygulaması; kolaj yapma konusunda en iyisini sunmaktadır. Birden çok fotoğraf seçerek onları kolaj haline getirebilirsiniz. Bu sayede, ortaya çok havalı kolajlar çıkartabilirsiniz. Fotoğraf kolaj özelliğinde yüzden fazla arka planın olduğunu ifade etmek gerekir. Ayrıca, fotoğraflarınız üzerinde parlaklık, sıcaklık ve kontrast ayarları yapabilirsiniz. Sonuç olarak, tüm sosyal medya uygulamalarında yüksek çözünürlüklü olarak fotoğraf paylaşmak istiyorsanız bu uygulamayı tercih etmelisiniz.

Benzer İçerikler