• Oy ver
  • 108 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiAnonim
  • İşletim Sistemi Android

Fouad WhatsApp Özellikleri

Fouad Whatsapp, en popüler ve en çok işlevselliğe sahip Whatsapp modları listesinde en başlarda yer alan bir uygulamadır. Tamamen işlevselliği ve kullanım kolaylığını ön planda tutan bu harika sürüm, Whatsapp’ta olmayan ve kullanıcılar tarafından şikayet edilen bütün özelliklere sahip bir mod olarak karşımıza çıkmaktadır. Bütün özellikleri herhangi bir engellenme sorunu yaşamadan kolay bir şekilde kullanabileceksiniz.

Whatsapp, kullanışlı bir uygulama olmasına rağmen kullanıcıların her istediği özelliği kullanmasına izin vermez. Bu durumda modlar devreye girerek uygulama üzerinde geliştirmeler yapılarak kullanıcıların istedikleri özellikler uygulamaya eklenebilir. Bu yeni ve güzel özelliklere sahip modların en popüler olanlarından biri olan Fouad Whatsapp kolay indirme ve kurulum hizmetleriyle bütün özellikleri siz Whatsapp kullanıcılarına sunuyor.

Normal Whatsapp uygulamasının size sunduğu bütün hizmetleri sorunsuz bir şekilde sunmaya devam ediyor ve ekstra olarak kullanıcıları düşünerek özellikler ekliyor. Bu özellikler tamamen kullanışı ve işlevselliği artırma amacıyla eklenerek uygulama daha güzel ve kullanışlı bir hale getiriliyor. Gizliliğe ve güvenliğe önem verilerek geliştirilmiş olan bu Whatsapp modunu kolay bir şekilde Android cihazınıza indirerek kurabilirsiniz ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Whatsapp’in gelişmiş bir modu olan Fouad Whatsapp kullanıcılarına birçok özellik ve işlevsellik sunuyor. Bu özelliklerden bazılarını inceleyecek olursak; anti ban özelliği sayesinde herhangi bir engelleme problemi yaşamayacaksınız. Kolay kullanımı ve tamamen göze hitap eden tasarımıyla kullanıcılara bütün incelikleri kazandırmayı amaçlayan bir uygulamadır. Yaptığınız renk değişikliklerini canlı ön izleme yapabileceksiniz.

Telefon galerinizde bulunan medyaları gizleyebileceksiniz. Sohbet ekranınızda ve ana ekranınızda bulunan renkleri istediğiniz şekilde ayarlayabilecek ve uygulamanıza harika bir görsellik kazandırabileceksiniz. Gizli sohbetleriniz whatsapp mesaj ekranında okunmamış mesajlar kategorisinde görünmeyecektir ve siz istemediğiniz sürece gizli kalacaktır. İstediğiniz bir görseli ana ekranınıza arka plan resmi olarak ayarlayabileceksiniz.

Bütün bu spesifik ve gelişmiş hizmetleri bir arada bulabileceğiniz bu harika Whatsapp modu Fouad Whatsapp’i kolay bir şekilde indirerek telefonunuza kurabilirsiniz. Modlanmış bir uygulama olduğu için Google Play Store’da bulamayacaksınız ancak buradan bu harika uygulamayı tek ile indirerek kolay bir şekilde kurulumunu yapabileceksiniz.

Benzer İçerikler