Garena Contra Returns

Garena Contra Returns

  • Oy ver
  • 226 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce,Türkçe
  • ÜreticiGarena Games Online
  • İşletim Sistemi Android 4.1 ve üstü

Atari döneminin efsane oyunlarından biri olan Contra, artık mobil versiyonuyla cep telefonlarımıza geldi. Aslına sadık kalarak, özenle geliştirilen ve yeni nesil grafikleri ve görsel efekt kullanımıyla  ön plana çıkan 2D aksiyon oyunu Contra Return’de yüzlerce düşmanı yok etmek için yeteneklerinizi kullanmanız gerekiyor.

Dokunmatik kontrolleriyle kolayca oynanabilen oyunda zıplayın, ateş edin, el bombası atın ve özel güçlerinizi kullanın. Ana karakter olan Bill Rider ile başladığınız oyunda, ilerledikçe Lance başta olmak üzere daha birçok yeni karakteri açma şansına erişeceksiniz. Bölümleri tamamladıkça toplamda 20’den fazla, birbirinden farklı özellik ve güçteki silahlar da aktif hale gelecek.

Contra: Return’de alışık olduğumuz hikâye modunun yanı sıra 3 farklı mod daha bulunmaktadır. Meydan okuma modunda size verilen görevleri tamamlayabilir, kum moduna giriş yapabilir ve internetten diğer oyuncularla oynayabileceğiniz çevrimiçi oyun modunda arkadaşlarınız ve oyun çevrenize yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.

Co-op modunda 3 arkadaşınızla birlikte hareket edeerek bölümleri geçin. Tank, destek ve ani hasar karakter sınıflarından istediğinizi seçebilir ve arkadaşlarınızla koordine bir şekilde hareket ederek düşmanları yok edebilirsiniz. Oyun içi kurulacak arkadaşlar, ya da gerçek hayatınızdan oyun arkadaşlarınız ile oyunun keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Android üzerinde şimdiden 1 milyondan fazla indirme rakamına ulaşan Contra: Return, Android’in en popüler aksiyon oyunlarından biri olmaya aday. Oyunu indirebilmeniz için cihazınızda 35 MB boş alan olması yeterli. Oyun boyutunun anroid telefonlarınızı zorlamayacak büyüklükte olması da oyunun en büyük artılarından.  Android 4.0.3 ve üzeri cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışan oyun, 2D yapıda olmasına rağmen kaliteli grafiklere de sahip. Bu nedenle oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilmeniz için en azından orta segment bir akıllı telefonda oynamanız tavsiye edilir.