Gate Of Mobius

Gate Of Mobius

  • Oy ver
  • 43 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiGoblin Gamer
  • İşletim Sistemi Android 5.0 ve sonrası

Senaryo odaklı bir oyun keyfini çıkartın!

Stratejik bir oyun olmasının yanı sıra senaryoya da sahip olan oyunda aksiyonun tadını tam anlamı ile çıkartmak sizin elinizde.

4 oyuncuya kadar çok oyunculu oynama fırsatı

 Aksiyon keyfinin zevkini arkadaşlarınız ile birlikte oynayarak çıkartabilirsiniz. Arkadaşlarınızı farklı seviyelerde meydan okuma maçlarına davet edin. En sevdiğiniz karakterleri seçin, kendinize göre özelleştirin ve sevdiğiniz arkadaşlarınız ile birlikte zafere doğru giden yolda birlikte mücadele edin.

Karakterinizin görünümünü özelleştirin

Oyunda mücadele ettiğiniz kahramanınızı kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Farklı kostümler satın alarak, karakterinizin farklı gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Karakterlerinizi geliştirin ve daha güçlü hale getirin

Her karakter diğerlerinden farklı ve özel yeteneklere sahiptir. Sihir ve sınıflarda iyileştirmeler yaparak, karakterlerini çok daha güçlü hale getirebilirsiniz. Güçlü ve savaş stratejilerinize uygun olarak seçtiğiniz karakterlerle birlikte savaş meydanında çok daha güçlü hale gelebilirsiniz.

Karakterlerinizin gerçek potansiyelini ortaya çıkartmak için doğru sınıfı seçin

Şövalye, avcı, simyacı, koruyucu ve büyücü olmak üzere 5 farklı sınıf oyunda yer alıyor. Oyun stratejilerinize ve becerilerinize göre en doğru karakter seçimini yaparak savaşlarda çok daha iddialı bir hale gelebilirsiniz. Hatta bir sınıfta uzmanlaştıktan sonra kendinizden çok daha üst seviyelerde yer alan karakterlerle dişe diş bir mücadele içine girebilirsiniz.

Bölümleri başarıyla tamamladıktan sonra farklı karakterlerin kilidini açın

 Gate Of Mobius’ta farklı bölümleri tamamladıkça farklı karakterlerle oynama şansı kazanırsınız. Kahramanların hikayelerini ve yeteneklerini dikkatlice inceleyerek en doğru kahraman seçimini yapıp, oyunun keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Görevleri tamamladıktan sonra değerli zırhlar elde edebilirsiniz

Oyunda hayatta kalmak çok önemli ve hayatta kalmak için ihtiyacınız olan şeylerden biriside güçlü bir zırh. Mücadelelerden galip ayrılmak ve güçlü bir karaktere sahip olmak için en iyi zırhları donanın.