Google Pay

Google Pay

  • 5/5 (3 oy)
  • 720 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiGoogle
  • İşletim Sistemi Android 5.0 ve sonrası

Google Pay Uygulaması nedir?

Google Pay, Google Android akıllı telefonunuzu kullanarak ödeme yapmanızı sağlayan yeni bir Kullandıkça Öde (PAYG) programıdır. Yanınızda büyük bir kredi kartı veya çek hesabı taşımak zorunda kalmadan alışveriş yapmak için telefonunuzu kullanmanıza izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Cep telefonlarına büyük ölçüde güvenen ve çok seyahat eden insanlar için bu mükemmel bir alternatif olabilir. Çok seyahat ediyorsanız ancak banka hesabınıza erişiminiz varsa, satın aldığınız ürünleri ödemek için ödemelerinizi telefonunuza aktarabilirsiniz. Henüz sahip değilseniz, şimdi bir tane edinmek için iyi bir zaman olabilir.

Google Pay uygulaması, akıllı telefonunuzdaki diğer tüm uygulamalar gibi çalışır. Google cüzdanınızı doldurursunuz ve ardından normal Android uygulamalarınızdan herhangi birini yükleyebilirsiniz. Bu uygulamalarla alışveriş listelerinizi yükleyebilir, faturalarınızı ödeyebilir ve hatta telefonunuzdan Google Uyarılarınızı kontrol edebilirsiniz.

Google Pay, banka hesaplarınızdan herhangi biri ile kullanılabilir. Bu, birden fazla kredi kartınız varsa, Google Pay’inizin bu kartları Google Cüzdanınıza eklemenize izin verebileceği anlamına gelir; bu, bu kartlardan ödemeleri bu şekilde alırsınız. Tüm Google Pay kartlarınızı Google Cüzdan’a yükleyebilir, ardından bir satın alma işlemi için alacağınız tüm paraları banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

Bu sistem, harcamalarınızı takip etmenizi çok daha kolaylaştıracaktır. Yalnızca akıllı telefonunuza Google Pay uygulamasını yüklemeniz gerekir ve gitmeye hazır olursunuz. Tek yapmanız gereken, telefonunuzu cebinizden veya çantanızdan çıkarmak, uygulamayı açmak ve ardından alışverişe başlamak. Artık yanınızda bir kredi kartı taşımanıza bile gerek yok çünkü Google Pay ödemeleri sizin için halledecektir.

Artık banka veya kredi kartlarınızı kullanmak istemeseniz bile, bu uygulama yine de kullanışlı olabilir. Alışverişe çıktığınızı ve bir kahve dükkanı kartı veya hatta bir süpermarket üyelik kartı gibi elektronik ödeme gerektiren bir şey aldığınızı hayal edin. Google Pay ödemeleriniz sizin için halledilebileceğinden, banka hesabınızdan parayı çekme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Size zaman ve enerji tasarrufu sağlayacaktır, ki bu gerçekte hepimizin istediği şeydir, özellikle de dışarıdayken.

Google Pay uygulaması nedir?

Çevrimiçi satın aldığınız ürünler için ödeme yapmanın yeni bir yoludur. Sadece internet bağlantısı olan bir akıllı telefona ihtiyacınız var ve gitmeye hazırsınız!

Benzer İçerikler