Deezer Nedir? Üyelik İşlemleri Nasıl Yapılır?

Okuma süresi 7 dakika Deezer, dünya çapında müzik ve podcast akışı sunan bir platformdur. Kullanıcılar, farklı cihazlarda milyonlarca şarkıya ve podcast'e erişebilir, çalma listeleri oluşturabilir ve keşfedebilir. Ücretsiz ve premium üyelik seçenekleri mevcuttur. Nisan 21, 2023 14:44 Deezer Nedir? Üyelik İşlemleri Nasıl Yapılır?

Müzik platformları arasında kendisini ön plana almayı başaran Deezer, her geçen gün kullanıcı kitlesini daha da büyütmeyi başarıyor. İçeriğinde bulunan özellikler sayesinde kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran bu program, çalma listesi oluşturma açısından gayet tatminkâr türden görülüyor. Programı daha iyi tanımak adına dilerseniz yakından inceleyelim.

Deezer Programı Nedir?

Günümüzde gayet artan bu tarz platformlar kullanıcıların dikkatini üzerine çekmeyi başarıyor. Müzik dinlemek açısından oldukça işe yarayan programlar sayesinde uzun vakitler müzik keyfi çıkarılabiliyor. Söz konusu olan Deezer programına bakıldığında ise gayet kaliteli müzik keyfi sunuyor. 

Genellikle ücretsiz şekilde pek çok özelliği sunmasının yanı sıra belirli bir miktar ödemesi gerçekleştirilerek tüm özelliklerden de faydalanılabiliyor. Bu son dönemlerde gayet yükselişe geçen söz konusu program, diğer müzik platformu olan Spotify ile rekabet içerisinde varlığını sürdürüyor.

Bünyesinde milyonlarca türden müzik barındıran program, hem bilgisayar üzerinden hem de mobil cihazlar üzerinden sorun yaşanmadan kullanılabiliyor. Özellikle reklam görmeden ve çeşitli türden işlemlere rahat ulaşılması adına Premium paket fırsatı veriliyor.

Fakat bu paket için miktar ödemeden programı kullanmak isteyenler biraz da olsa kısıtlı şekilde kullanım gerçekleştirebilirler.

 Deezer Programının Özellikleri Nelerdir?

Deezer giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra program içerisinde tüm kullanıcılar, kendileri için belirli bir müzik listesi yapabilirler. Liste içerisinde oynamalar yaparak ekleme veya eksiltme gerçekleştirilebilir. Favoriler kısmına eklenen müzikler, sanatçılar ve albümler sayesinde kolay ulaşım sağlanabilir. 

Üstelik programın sistemi dinlenilen şarkıları tarzında çeşitli liste önerimi de gerçekleştiriyor. Ama bu listeler içerisinde istenilen şarkı bulunmadığı takdirde “Keşfet” kısmı kullanılarak şarkı araması yapılabilir. Sadece şarkı araması değil, aynı zamanda sanatçı ve albüm araması da söz konusudur.

Programın Fiyatı Ne Kadar?

Kullanıcıların her zaman söz konusu olan bu program ile alakalı olarak sorduğu soruların başında Deezer ücretli mi? Sorusudur. Elbette Premium paket almak isteyen kişiler normal olarak aylık çerçevede 17,99 TL ödeme yapmaları gerekiyor. 

Ama platform kullanıcılar için belirli bir zaman indirim fırsatı veriyor. İndirim zamanlarında tüm kullanıcılar 108 TL karşılığında 12 ay boyunca Premium üyelik yapabiliyorlar. Üyeliğin sonuna gelindiğinde iptal işlemi yapılmadığı sürece aylık olarak 17,99 TL ödeme alınıyor. Fiyatlar belirli günler içerisinde değişim yaşayabiliyor.

Programın Sistemi İçerisinde Üyelik Nasıl Yapılıyor?

Üyelik işlemlerinin nasıl yapıldığı konusunda bilgi sahibi olmayanlar için detaylı şekilde açıklama yapacağız. İlk adım olarak tarayıcı üzerinden programın resmi sitesine ulaşılmalıdır. Site içerisinde sağ üst kısımda olan “Kaydol” seçeneğine tıklanmalıdır.

Deezer bu noktada üyelik formu gösterecektir. Her kullanıcı bu formun doldurulması ile birlikte üyelik işlemlerini tamamlayabileceklerdir. Üstelik bu formu doldurmadan üye olmak isteyen kullanıcılar Facebook veya Google üzerinden destek alabilirler. Platform üzerinden destek alarak işlem yapanlar direkt hızlıca üye olabilecekler.

Kullanıcı Yorumları (0)

Yorum Yaz
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.