HyperX, Cloud III Kablosuz Oyun Kulaklığı Özellikleri Nelerdir?

Okuma süresi 3 dakika Cloud III Kablosuz Oyuncu Kulaklığı detaları ve özellikleri Ağustos 25, 2023 19:12 HyperX, Cloud III Kablosuz Oyun Kulaklığı Özellikleri Nelerdir?

HyperX, Cloud III Kablosuz Oyun Kulaklığı Özellikleri Nelerdir?

HP'nin alt markası olan HyperX, oyun endüstrisinde çok popüler bir isimdir ve oyuncular için oyun çözümleri sunmasıyla bilinir. Oyuncuların tercih ettiği HyperX markası, ürünlerini harika estetik, mükemmel konfor ve güvenilir performansla sunar.

Bugün, HyperX, Cloud III Kablosuz Oyun Kulaklığını Avrupa'da yıllık olarak düzenlenen dünyanın en büyük oyun etkinliğinde tanıttı. HyperX'in Cloud serisi kulaklıkları, efsanevi ses kalitesi, dayanıklılık ve konforları ile oldukça popülerdir. Cloud III kablosuz kulaklık eklenerek oyun sesinde yeni bir çıta belirlendi. HyperX, en son Cloud III kulaklığında bir dizi yeni özellik sunuyor, göz atın.

HyperX Cloud III oyun kulaklığı 169.99 dolar perakende fiyatıyla satışa sunuluyor ve Siyah ile Siyah ve Kırmızı renk seçenekleri mevcuttur. Kulaklık, HyperX ABD web sitesi üzerinden satın alınabilir.

Cloud III oyun kulaklığı, büyüleyici bir estetiğe sahip yeni bir tasarım sunar ve oyun oynarken maksimum konforu sunmak üzere özenle tasarlanmıştır. HyperX, dayanıklılık için Cloud III'te tam metal bir çerçeve, çelik bir taç bant ve alüminyum çatal kullanır. Köpük kulak pedleri ve taç bandındaki ekstra dolgu, rahat bir uyum sağlamak için premium suni deriden yapılmıştır.

Özel olarak yeniden tasarlanmış 53mm eğimli bir sürücü, NGENUITY yazılımı aracılığıyla ömür boyu etkinleştirilen DTS Kulaklık ile 3D etkileyici ses sağlamak için kullanılır; bu sayede oyunda ince detayları yakalayarak oyunculara olağanüstü bir ses deneyimi sunar. Kulaklıklar, HyperX ses mühendisleri tarafından ayarlanmış olup kusursuz bir ses kalitesi sunar. LED sessizleştirme göstergesi olan 10 mm çıkarılabilir bir mikrofonla birlikte gelir, bu da tüm oyun ve iletişim ihtiyaçları için kristal netliğinde ses kalitesi sağlar.

Cloud III kablosuz oyun kulaklığında bulunan hızlı 2.4GHz kablosuz bağlantı, gecikmesiz, sorunsuz, kesintisiz ve güvenilir bir ses performansı sunar ve etkileyici bir kablosuz oyun deneyimi sunar. Kulaklık, PS4, PS5, PC ve Nintendo Switch ile uyumludur. Hatta kulaklığı USB C kablosuz dongle ve USB A adaptörü ile uyumlu cihazlara bağlayabilirsiniz. Cloud III kablosuz oyun kulaklığı, tek bir şarjla 120 saate kadar pil ömrüne sahiptir.

Kullanıcı Yorumları (0)

Yorum Yaz
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.