YouTube Premium 3 ay ücretsiz Hediye Kampanyası

Okuma süresi 3 dakika 3 Aylık ücretsiz kullanım için Youtube Premium sahibi olmak isteyen kullanıcılarımız, aşağıdaki açıklamaları okuduktan sonra şartları yerine getirerek Youtube premium almaya ücretsiz olarak hak kazanırlar. Haziran 01, 2023 13:03 YouTube Premium 3 ay ücretsiz Hediye Kampanyası

3 Aylık Ücretsiz Youtube Premium Hesabı Nasıl Alınır?

Sizlere heyecan verici bir haberimiz var! Web sitemizde yer alan YouTube APK  uygulamamızı kullanarak YouTube'un sunduğu birçok avantajı elde edebilirsiniz. Ve şimdi, size ekstra bir teşvik sunmak için elimizde bulunan  YouTube Premium hesapları dağıtmaya karar verdik!

YouTube 3 ay ücretsiz Nasıl Yapılır?

1https://www.wikimobil.com/uygulama/youtube-apk-indir sayfasına giderek uygulama hakkında bilgilendirici yorum yapın ve oy kullanın (Oy kullanırken yazdığınız mail adresine davet gönderileceği için doğru mail girdiğinizden emin olun.)

2. Sayfayı sosyal medya hesaplarınızdan birinde paylaşın (Fake ve Pasif hesaplardan yapılan paylaşımlar kabul edilmemektedir) yaptığınız paylaşım linki ile birlikte mail adresinizi indirgeek@gmail.com adresine gönderin.

Uyarı:

1. Mail adresinize gönderim yapıldıktan sonra, sosyal medya paylaşımlarını silenlerin hesapları pasif hale getirilir.

2. Birden fazla hesap almaya çalışanlar olacağı için herkese göndermeme hakkımız saklıdır.

3. İşlemleri tamamladıktan sonra en geç 24 saat içinde mail adresinize Youtube Premium davetiye kodu gönderilecektir.

Eğer herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Her zaman buradayız ve yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Farklı uygulamalar ve Programlarla ilgili ileride yapacağımız ücretsiz lisans dağıtımlarından haberdar olmak ve fırsatları değerlendirmek için ara ara sitemiz takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

Kullanıcı Yorumları (0)

Yorum Yaz
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.