Heroes War Counterattack

Heroes War Counterattack

  • Oy ver
  • 118 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiCom2uS
  • İşletim Sistemi Android 4.2 ve Üzeri

Heroes War: Counterattack, Aksiyon oyunu sevenler için tasarlanmış mükemmel bir oyun olan Heroes War: Counterattack karşınızda. Saldırılara ve düşmanlara karşı savaşarak mükemmel zaferler elde etmenin tam zamanı. Takımınızı kurarak zorlu savaşlara katılabilir ve galibiyetin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Size karşı başlatılan savaşlara karşı savaşlar başlatabilir ve kimin galip geleceğini tüm dünyaya gösterebilirsiniz. Takımınız ve siz bu savaşta galip gelecek kişiler olabilirsiniz.

HEROES WAR: COUNTERATTACK NEDİR?

Paralı askerleri işe alarak yeteneklerini artırın. En iyi takımı ve stratejiyi belirleyerek tüm savaşlarda galip gelen taraf olun. Tüm dünyaya kim olduğunuzu gösterin. Rakiplerinizden gelen savaşlara geri dönüş yapabilirsiniz. Size karşı düzenlenen savaşları takımınız ve en iyi şekilde planladığınız stratejiniz sayesinde alt edebilirsiniz. Savaşarak deneyim kazanabilir ve yanınızdaki kişileri eğitebilirsiniz. Hakimiyet ve liderlik kimin tüm dünyaya gösterme vakti.

OYUN ÖZELLİKLERİ

Sürükleyici hikâyesi ve kahramanları ile mükemmel bir savaş deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde satın alım da gerçekleştirme imkânına sahipsiniz. Ancak oyun içinde alınan öğelerin bazılarında geri ödeme yapılmayabilir. Arkadaşlarınızla birlikte bu eşsiz deneyimi yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızı davet etme özelliği sayesinde takımını oluşturabilir ve birlikte zaferler kazanarak liderlik koltuğuna oturabilirsiniz. Dostluk maçları yapabilir ve kendi loncanızı oluşturarak savaşlar yapabilirsiniz.

Takımınız ve siz savaşarak başarı elde edebilirsiniz. Yanınıza aldığınız paralı askerlerinizin güçlerini ve becerilerini artırarak savaşlarda daha büyük zaferler elde edebilirsiniz. Heroes War: Counterattack oyununda yepyeni güncellemeleri ve yenilikleri ile de zaman içerisinde mükemmel deneyimler yaşamaya devam edeceksiniz. Bu ve bunun gibi pek çok özelliği ile kullanıcılarının gönüllerine taht kurmaya hazırlanan Heroes War: Counterattack’ta karşınızda kimse duramayacak. Sizde kendinize ve takımınıza güveniyorsanız gelin birlikte savaşalım ve bu eğlenceyi, deneyimi birlikte yaşayalım.