Hotspot Shield

9.0.8
KeepSolid VPN Unlimited – Android için En İyi 🏆 Özel ve Güvenilir VPN uygulaması!
İndir
4.4/5Oylar: 50,256
Geliştirici
KeepSolid Inc
Sürüm
9.0.8
Güncelleme
24 Eki 2022
Gereksinimler
5.0
Boyut
50.35 MB
Yayımlayan
Google Play

Açıklama

Hotspot shield ile internet üzerinden yasaklı sitelere giriş yapabilmek için program kullanabilir veya DNS ayarlarınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Günümüzde her gün onlarca siteye erişim yasağı getirilmektedir. Bu sitelere giriş yapmak için birtakım yöntemleri uygulamanız gerekiyor.

Bu yöntemler sayesinde yasaklı sitelere giriş yapabilecek ve rahat bir şekilde dolaşabileceksiniz. Öncelikle internette Proxy ayarlarını değiştirebileceğiniz programlar yer alıyor. Bu programları bilgisayarınıza yükledikten sonra, sizlere yeni bir IP numarası atıyor. Bu IP numarası sayesinde DNS ayarlarınız değişiyor ve sitelere erişebiliyorsunuz. Oldukça kolay ve güvenli bir yöntemdir. İnternette gezerken güvenli bir şekilde gezmek ve kişisel bilgilerinizi gizlemek istiyorsanız, bu programlardan yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz olarak piyasaya sürülen bu programlardan dilediğinizi kullanabilirsiniz. Manuel olarak çalıştıracağınız bu programlar, IP adresini değiştirme yaramaktadır. IP adresi, internet üzerinde size ait olan bir numaradır. Kimlik numarası gibi düşünebilirsiniz. Bilgisayarınızın ve internet hattınızın kimlik numarası da bu IP numaralarıdır. Bu yüzden sörf ederken bu numaraları gizlemeniz, sizin güvenli bir şekilde dolaşmanızı sağlayacaktır.

Yasaklı sitelere girişi elle DNS ayarlarını değiştirerek yapabilirsiniz. Bu işlemde programa ihtiyacınız yoktur. Ağ Bağlantıları ayarlarına girerek, burada bulunan TCP/IP numaralarını değiştirmeniz, internet üzerinde bulunan bütün engelli sitelere giriş yapmanıza olanak tanıyacaktır. Yalnız burada dikkat etmeniz gereken konu, IP adreslerini sağlam yerlerden almanızdır. Bu yüzden Google DNS, Open DNS ve Norton DNS ayarlarını kullanmanızı öneririz.

Haberler ve Yenilikler

- VPN Unlimited uygulamasını daha da iyi hâle getirmek için birkaç şey düzeltildi
Herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz varsa, doğrudan uygulama üzerinden bizimle iletişime geçin (Menu > Support > Customer Support ) (Menü > Destek > Müşteri Desteği ) veya Mağaza'da bir puan veya yorum bırakın.