Huuuge Bingo Story

Huuuge Bingo Story

  • 3/5 (1 oy)
  • 111 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiHuuuge Games
  • İşletim Sistemi Android 5.0 ve Üzeri

Huuuge Bingo Story, klasik bir Bubble oyunundan farklı olarak oyuncularına çok fazla özellik sunuyor. Oyun içerisinde zorlu bölümleri geçebilmek ve yeni ödüller kazanmak için stratejik hareket etmek gerekiyor. Birbirinden farklı ödülleri ile birlikte oyuncuların kendilerini geliştirmesine ve sonraki bölüm için hazırlık yapmasına olanak sağlayan oyun yeni özellikler sunmaya devam ediyor.

Huuuge Bingo Story Nasıl Oynanıyor?

Huuuge Bingo Story kendine has bir oynanışa sahiptir. Oyuncular oyuna ilk giriş yaptıklarına öğretici ekranı ile karşılaştıktan sonra tamamen kendi oynanışlarıyla bölümleri geçmeye devam ediyorlar. Oyuncuların her bölümde elde etmesi gereken bir skor tablosu bulunuyor. Bölüm ne kadar hızlı ve az hamle ile geçilirse o kadar fazla skor puanı elde ediliyor. Skor puanları sayesinde de birbirinden farklı özel ödüllerle karşılaşılıyor. Sonraki bölüme hazırlık açısından bu skor puanlarını yüksek tutmak ve diğer özellikleri açmak gerekiyor. Her özellik oyun deneyimini arttırdığı ve bölümleri kolaylaştırdığı için çok önemli oluyor. Belirli hamle hakkı olan oyuncular yukarıdan gelen Bubble topları patlatarak bölümleri geçmeye çalışıyor.

Huuuge Bingo Story Özellikleri Nelerdir?

Oyunun özellikleri olarak belirli bir oyun hakkı olduğu söylenebiliyor. Oyuncular kendilerine verilen ha boyunca oyuna devam edebiliyor. Sonraki oyun hakkı ise verilen süre geçtikten sonra verilebiliyor. Oyun ekranının sağ ve sol üst köşelerinde bulunan bu skor tabloları dahilinde oyun deneyimine devam edilebiliyor.

Belirli bölüm sonlarına eklenen özel sandıklar içerisinden de özel ödüller çıkarak oyun içerisinde geliştirmeler yapılabiliyor. Toplanan puanlarla birlikte de yeni özellikleri açarak bölümleri daha hızlı bitirme imkânı da bulunuyor. Tamamen oyuncunun kendisine kalan geliştirmeler ise oyun içerisinde sırasıyla tanıtılıyor. Buna göre de satın alınarak sonraki bölümde kullanılabiliyor. Oyunda bulunan yardımcı karakter sayesinde bölümler hızla geçilebiliyor.