Idle Mafia Zengin Müdür

Idle Mafia Zengin Müdür

  • Oy ver
  • 1330 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiCentury Game
  • İşletim Sistemi Android 4.3 ve Üzeri

Şehirde tamamen size özel bir bölgede bir mafya imparatorluğu kurmaya hazır mısınız? Idle Mafia ile yapmanız gereken tek şey heyecan verici maceralara atılmak ve tüm bölgenizi kontrol edilebilir hale getirmek. Son zamanların en favori oyunlarından olan Idle Mafia ile şehirde en çok bilinen meşhur bir mafya kralı olmamanız için hiç bir neden olmayacak. Hatta bölgenizdeki başkentleriniz büyüdükçe, ne kadar ileri gidebileceğinizi kimse tahmin edemeyecek!

Oyunun temel mantığında kendinize bir bölge seçmek ve o bölgenin tüm sorumluluklarını almak yer alıyor. Çeşitli ticari faaliyetlerde bulunmak suretiyle zengin ve meşhur bir mafya kralı haline gelebileceğiniz oyun, 1 milyona yakın kişi tarafından oynanıyor. Simülasyon oyunları arasında keyifli bir seçenek olan oyunun basit ama son derece eğlenceli grafikleri oyun severlere keyif veriyor. Üstelik oldukça heyecan verici oyunda tek yapmanız gereken bölgenizde olup biteni takip etmek.

Oyunda başarılı bir mafya babası olabilmek için mafyalığın gerektirdiği her şeyi yapmalı, hatta yeri geldiğinde bölgenize üye olan kişilerden haraç bile kesmelisiniz. Böylece bütün her şeyi kontrol edebilir, ticari tüm faaliyetlerden payınıza düşeni alabilirsiniz.

Oyunu istikrarlı şekilde devam ettirebilmek için otoritenizi kaybetmemelisiniz. Aksiyon dolu etapları ve sürükleyici özellikleri ile sıkılmadan oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız, Idle Mafia – Tycoon Manager tam size göre! Haydi mafyaların kralı olduğunuzu herkese gösterme vakti!