illusion connect

illusion connect

  • 5/5 (1 oy)
  • 143 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiSuperprism
  • İşletim Sistemi Android 4.4 ve Üzeri

ILLUSION CONNECT genel olarak bir strateji oyunu olarak değerlendiriliyor. Oyuncuların adalet çağrılarına kulak veren ana kahramanın etrafında gelişen hikâye sayesinde farklı maceralara atılmak mümkün oluyor. Ana karakter olan Radants ortaklarıyla birlikte sosyalleşerek oyunu daha keyifli hale getiriyor. Gerçek zamanlı aksiyon strateji oyunu olarak rol yapma olanakları da bulunuyor denilebilir.

Nasıl Oynanıyor?

Oyun direkt olarak karakter oluşturulması ve buna bağlı savaşlara katılmak şeklinde ilerliyor. Ekiple birlikte gelişen bu savaşlardan galibiyet ile çıkmak gerekiyor. Stratejik hamleler yaparak rakip takımı alt ederek yeni maceralara geçmek söz konusu oluyor. 50’den fazla Radant ile birlikte kabuslara hükmederek oyun moduna alışmak ve buna göre hareket etmek gerekiyor.

Oyuncular oyun içerisinde kendi evini oluşturma olanağına da sahip oluyor. Tamamen hayallerdeki olan evi yapma olanağı veren oyun diğer sosyalleşme faaliyetleri ile birlikte de rol yapmayı sağlıyor. Oluşturulan ekip ile birlikte ev içerisinde sosyalleşerek sınırsız ortaklıklar kuruluyor. Sanat tasarımı ve özelleştirme imkânları sayesinde ILLUSION CONNECT oyuncularına sayısız özellik sunuyor.

Oyun Özellikleri Nelerdir?

Oyun özellikleri olarak heyecan verici savaşların oluşturulduğu söylenebiliyor. Tamamen aksiyon stratejisine dayalı olan oyunda herkes kendi stratejisini kurarak savaşlardan galip şekilde ayrılabiliyor. Dünyayı kabuslara karşı savaşarak koruyan ekip sayesinde taktiksel savaşlar yapılabiliyor. Bunun yanında ekipte bulunan karakterlerin geliştirilmesi de mümkün oluyor. Her geliştirmede farklı özelliklerin açılmasıyla birlikte oyun deneyimi daha farklı bir boyuta geçiyor.

Hayallerdeki evin oluşturulması ve geliştirilmesi tamamen oyuncunun elinde oluyor. Sürekli olarak gelen yeni özellikler ve ödüllerle birlikte özelleştirilebilecek daha pek çok alan oluşuyor. Radyantların geliştirilmesi ve savaşa hazır hale getirilmesiyle birlikte savaş deneyimi arttırılarak yeni stratejiler kurulabiliyor. Her karakterin ise farklı seslendirmesi ve fonksiyonu bulunuyor.