Infinity Mechs

Infinity Mechs

  • 2.5/5 (2 oy)
  • 147 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiSkullStar
  • İşletim Sistemi Android 5.0 ve Üzeri

Infinity Mechs süper özellikli robotlarla birlikte oyuncuların savaşına konuk oluyor. Oyuncular kendi özelleştirilmiş robotları ile birlikte VS savaşlarına katılarak stratejilerini konuşturuyor. En iyi olanın kazandığı oyun içerisinde farklı özel dinamikler ve modlar bulunuyor. Tam bir aksiyon strateji oyunu olarak Infinity Mechs kendi takımını kurmak isteyenlere de pek çok deneyim sunuyor.

Nasıl Oynanıyor?

Oyunun dinamiklerinden bahsedilecek olursak öncelikle PvP savaşlarının bulunduğunu ve süper efektlerle birlikte savaşların ilerlediği söylenebilir. Bunun yanında oyunda bulunan süper robotlar geliştirilerek sonraki savaşlara hazır hale getiriliyor. Mecha ordusu ile savaşa katılan süper robotları kontrol ederek operasyonlar düzenleniyor. Farklı stratejik hareketlerle birlikte ilerleyen savaşlardan galip çıkılarak özel ödüllere ulaşılabiliyor.

Oyun genel olarak özelleştirilmiş dinamikler üzerine kuruludur. Oyun başında verilen robotları geliştirerek ve görevleri tamamlayarak ilerlenmektedir. Sürekli olarak zorlaşan görevlerden başarı ile ayrılmak isteyen oyuncular stratejilerini profesyonelce oluşturmalıdır. Diğer oyuncularla ortak bir şekilde oynanan oyunda oldukça farklı bir deneyim bulunuyor denilebilir.

Oyun Özellikleri Nelerdir?

Oyun özellikleri olarak zindan temizleme ve otomatik savaşma dinamikleri bulunuyor. Çeşitli savaş dinamiklerini otomatik hale getirerek zindan temizlemek daha kolay hale geliyor. Bunun yanında özel tasarlanan savaşçı birimleriyle birlikte kombinasyonlar oluşturularak stratejiler uygulanabiliyor. Kendi Mecha takımını oluşturan kişiler savaşlarda daha güçlü oluyor.

Çevrimiçi bir şekilde oynamak isteyen kişiler ise ekip kurarak bunu mümkün kılabiliyor. Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oynanabilen Infinity Mechs PvP savaşlarını farklı bir boyuta taşıyarak oyuncuların savaş çarpışmasını son derece yükseltiyor. Bunun yanında her savaştan sonra gelen özel ödüllerle birlikte ekip ve süper robotlar geliştirilebiliyor. Oyunda elde edilen başarımlarla birlikte de diğer oyunculardan üstün hale gelerek zirveye ulaşmak oldukça kolaylaşıyor.