Geliştirici
InShot Video Editor
Güncelleme
23 Şubat 2022
Boyut
58M
Sürüm
1.800.1346
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Yayımlayan
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Açıklama

Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik – InShot

InShot; en çok indirilen video ve fotoğraf düzenleyici olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra, video kesici işlevine sahiptir. Bu program sayesinde Youtube ve Instagram için uygun videolar hazırlayabilirsiniz. Ayrıca, bazı videoları kesebilir, kırpabilir ve farklı efektlerle zenginleştirebilirsiniz. Uygulamanın sahip olduğu video editörü sayesinde hem HD kalitesinde hem de müzikli ve fotoğraflı videolar hazırlayabilirsiniz.

InShot; diğer uygulamalara kıyasla çok daha kullanışlıdır. Video ve fotoğraf düzenlemesi yaparken bir yandan da eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz. InShot; sanatsal videolar yapmanızı mümkün kılmaktadır. Videoları istediğiniz uzunlukta kesebilir veya kırpabilirsiniz. Ayrıca, kalitelerini kaybetmeden videoları birleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, her videonun kontrastını, parlaklığını ve doygunluğunu ayarlayabilirsiniz. Farklı kenarlıklar ekleyebilirsiniz. Videoların boy oranlarını istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

Video düzenlemesi yaparken müzik ekleyebilirsiniz. Ayrıca, kendi sesinizi ekleme şansınız da bulunmaktadır. Ses ve videoyu aynı zamanda senkronize etme fırsatınız vardır. Bunun yanı sıra, video ve fotoğrafların üstüne sayısız emoji ve etiket ekleyebilirsiniz. 1080p video desteği sayesinde videonun en kaliteli halini paylaşabilirsiniz.

Video

Galeri

Önceki Sürümler

SürümAğırlıkGereksinimlerTarih
1.912.139766.62 MB6.030/03/2023