Instagram

Varies with device
İndir
4.0/5Oylar: 140,684,331
Geliştirici
Instagram
Sürüm
Varies with device
Güncelleme
25 Eki 2022
Gereksinimler
Varies with device
Boyut
52.64 MB
Yayımlayan
Google Play

Açıklama

İnstagram günümüzün en fazla kullanılan sosyal medya platformları arasında bulunuyor. 2010 yılında kurulan site kullanıcıların video, görsel ve gif paylaşımına imkan tanır. Günümüze kadar milyonlarca kullanıcı edinmiş uygulamanın kullanıcı sayısı her geçen gün katlanarak artmaya devam etmektedir. Kullanıcılara özgür biçimde paylaşım yapma hakkı tanıyan uygulama aynı zamanda kullanıcıların daimi olarak iletişimde kalmasına yardımcı olur.

Site aynı zamanda hikaye ekleme, canlı yayın yapma gibi çeşitli aktivitelerin yapılmasına da imkan tanımaktadır. Eğlenceli bir zaman aralığı geçirme vaadi veren İnstagram mobil uygulaması sayesinde kullanıcıların siteyi daha kolay şekilde yönetmesine imkan tanıyor. Mobil uygulamada paylaşımlarınıza ara vermeden devam edebilir, takipçilerinizle iletişimi sürdürebilir, hikaye ekleyebilir ve canlı yayın açabilirsiniz.

Öte yandan ana sayfaya düşen paylaşımları bu uygulama sayesinde hızlı bir şekilde takipte kalabilirsiniz. Hafif bir yapıya sahip olan uygulama profilinizi sorunsuz olarak yönetmenize imkan tanıyacaktır. Ayrıca uygulama yardımı sayesinde işletme hesaplarını çok kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey mobil uygulamayı indirmektir. Bu sayfadan ücretsiz olarak instagram android apk dosyasını indirerek kullanabilirsiniz.

Kendinizi İfade Edin ve Arkadaşlarınızla Bağlantı Kurun

* Hikayenize 24 saat sonra kaybolacak fotoğraf ve videolar ekleyin ve yaratıcı araçlarla hikayenize hayat katın.
* Direct ile arkadaşlarınıza mesaj gönderin. Akışta ve Hikayelerde gördükleriniz hakkında eğlenceli konuşmalar başlatın.
* Profilinizde göstermek istediğiniz fotoğraf ve videoları akışınızda paylaşın.

İlgi Alanlarınız Hakkında Daha Fazla Bilgi Alın

* En sevdiğiniz içerik üreticilerden daha uzun videolar için IGTV’ye göz atın.
* Keşfet’teki yeni hesapların fotoğraf ve videolarından ilham alın.
* Markaları ve küçük işletmeleri keşfedin ve kişisel tarzınızla alakalı ürünler satın alın.