İndir
4.6/5Oylar: 10,289,439
Geliştirici
Joyo Technology Pte Ltd
Güncelleme
25 Nis 2023
Boyut
145.09 MB
Sürüm
9.3.30.530204
Gereksinimler
5.0
Descargas
100.000.000+
Yayımlayan
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Açıklama

Kwai Video Editor And Maker nedir konusu video düzenleme ve editleme uygulaması arayan pek çok kişi tarafından araştırılmaktadır. Bu uygulama tüm yaş grupları tarafından kullanılabilmektedir. Videoların son derecede güzel ve etkileyici hale gelmesini sağlamaktadır.

Kullanıcılar bu uygulama sayesinde en sevdikleri videoların çok daha güzel ve eğlenceli hale gelmesini sağlamaktadır. Bu uygulama, kullanıcıların video düzenlemek konusunda ihtiyaç duydukları tüm özellikleri tek bir uygulama içerisinde bulmanın avantajını sunmaktadır.

Kwai Video Editor And Maker Özellikleri

Kwai Video Editor And Maker özellikleri ile kullanıcıların oldukça keyifli zaman geçirmelerini sağlamaktadır. Bununla da sınırlı kalmayarak videoların en etkileyici hale gelmesin sağlayabilmektedirler. Tamamen ücretsiz olan bu uygulama içerisinde reklamlar yer almaktadır. Uygulama içerisinde 60 saniye kadar kısa bir süre içerisinde oldukça etkileyici videolar yapmak son derecede kolay ve eğlenceli olmaktadır. Yine kullanıcılar bu uygulama içerisinde düzenlemede her tür videoyu da sese dönüştürebilmektedirler. Uygulamada yer alan ana özellikler ise şu şekilde olmaktadır:

  • Video Kırpıcı
  • Video Kesici
  • Video Ayırıcı
  • Video Bileştirici
  • Videolara müzik ekleme
  • Videodan mp3 dönüştürme
  • Video çevirme
  • Video hız değiştirme
  • Fotoğraflarla birlikte video oluşturma

Kwai Video Editor And Maker Nasıl İndirilir?

Kwai Video Editor And Maker nasıl indirilir konusu da uygulamayı kullanmak isteyen kişilerin merak ettikleri konulardan bir tanesi olmaktadır. Bu uygulamayı kullanmak isteyen kişilerin yapmaları gerekenler son derecede basit olmaktadır.  Öncelikli olarak uygulama mağazalarına gelmek ve uygulama ismini yazmak gerekmektedir. Daha sonrasında uygulama için çıkan indirme alanına tıkanması gerekmektedir. Böylelikle de uygulama kendiliğinden inecektir. Kullanıcılar diledikleri an uygulamaya girerek videolarını düzenleyebilmektedirler.

Galeri

Önceki Sürümler

SürümAğırlıkGereksinimlerTarih
6.2.20.524903173M5.0 ve sonrası23/03/2023
6.2.10.524804113M5.0 ve sonrası17/03/2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir