Merge Gardens

Merge Gardens

  • 5/5 (1 oy)
  • 242 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiFutureplay
  • İşletim Sistemi Android 4.4 ve Üzeri

Merge Gardens, Puzzle oyunları ve nesneleri birleştirme oyunları kategorisine bir yenisi daha eklendi. Puzzle ve bulmacaları çözerek kendine ait güzeller güzeli bahçeni yenile ve dekore et. Kendi bahçen olsa nasıl olurdu hayal et ve şimdi onu gerçekleştir. Birbirinden güzel maceralar ve keşifler için bulmacaları çözmeye başla.

Merge Gardens Nedir?

Unutulmuş ve eski güzelliğini kaybetmiş bir konağa sahipsin. Aynı zamanda konağının bir bahçesi var. Ancak yıllar önceki güzelliğinden ve zarafetinden eser kalmamış. Şimdi o konak ve bahçe sana ait. Eski ihtişamına ve güzelliğine kavuşturmak senin elinde. Zorlu bulmacaları ve puzzleları tamamlayarak bahçeni yeniden dekore et ve herkesi kendine hayran bırak.

Hayal gücün ve yeteneklerini birleştirdiğinde mükemmel bir bahçeye sahip olacaksın. Aynı zamanda bunların altından tek başına kalmak zorunda da değilsin. Çok tatlı bir yardımcın var ve sana yardım etmek için hazır. Birlikte yepyeni bir dünyayı keşfe çıkıyorsunuz. Bahçenizi güzelleştirin ve yeni öğeler toplayarak mistik dünyanın kapılarını açın.

Merge Gardens Oyunu Özellikleri;

Bulmaca ve eşleştirme oyunlarının zirvesinde yer alacak güzellikte olan oyunu oynamak tamamen ücretsiz. Bahçe düzenlemek ve bulmaca çözmek isteyen herkesin severek oynayacağı bir oyun olan Merge Gardens; her gün yepyeni ödülleri ile de kullanıcılarını mutlu ediyor. Bitkiler, meyveler ve sebzeler yetiştirerek para kazanabilirsin.

Hayvan besle ve onları yükselt. Bu sayede daha fazla para kazanabilirsin. 400 den fazla bulmacası ile sınırsız bulmaca yeteneğini gösterebilirsin. Ve her bulmacayı tamamladığında ödüller kazanarak bahçeni hayalindeki gibi tasarlamakta özgürsün. Sende bahçe tasarlamak ve Puzzle, bulmaca çözmek istiyorsan bahçemize bekliyoruz. Yepyeni özellikleri ile daha da eğlenceli ve akıcı bir oyun haline gelecek olan Merge Gardens dünyanın her yerinden oyuncularını bekliyor.